روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "هدفمان صعود به دور بعدی جام جهانی است" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هدفمان صعود به دور بعدی جام جهانی است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت وگویی را با رسانه های ترکیه ای انجام داده و درباره غیبت تیم ملی ترکیه در جام جهانی ۲۰۱۸ و گروه ایران در این رقابت ها و البته مقایسه مسی و رونالدو به صحبت پرداخته است.

سانتوس با پشتوانه قهرمانی اروپا در جام جهانیسانتوس با پشتوانه قهرمانی اروپا در جام جهانیتیم ملی فوتبال پرتغال با هدایت سانتوس در تلاش است تا بتواند عملکرد خوبی در جام جهانی داشته باشد. پیشنهاد مربیان لیگ برتر/ محرومیت با 4 کارت رزد پیشنهاد مربیان لیگ برتر/ محرومیت با 4 کارت رزدمربیان لیگ برتری پیشنهاد دادند بازیکنان به جای 3 کارت زرد، با دریافت 4 کارت زرد از حضور در یک بازی محروم شوند. خوشامدگویی آلگری به آنچلوتی خوشامدگویی آلگری به آنچلوتیسرمربی یوونتوس از انتخاب آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید ناپولی خوشحال است و به این مربی بزرگ خوشامد گفت. واکنش شفر به کری خوانی برانکوواکنش شفر به کری خوانی برانکوسرمربی استقلال نسبت به اظهار نظر روز گذشته همتای خود در پرسپولیس در مورد رتبه آنها در جدول واکنش نشان داد. اولین خرید آنچلوتی در ناپولی لو رفت اولین خرید آنچلوتی در ناپولی لو رفتپس از حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت میلان، شایعه حضور ماریو بالوتلی در این تیم به شدت قوت یافته است. عکس| پروفسور کنار سرمربی تیم ملی کرواسی فیلم دید عکس| پروفسور کنار سرمربی تیم ملی کرواسی فیلم دیدبه گزارش خبرورزشی ، میروسلاو بلاژویچ که خودش هم در این مراسم حضور داشت در خصوص فیلم گفت: امیدوارم زلاتکو دالیچ و شاگردانش بتوانند با دیدن این فیلم...سپرده گذاران موسسات مالی غیرمجاز بخوانند سپرده گذاران موسسات مالی غیرمجاز بخوانندنایب رئیس مجلس شورای اسلامی از آغاز پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز تا سقف یک میلیارد تومان از هفته آتی خبر داد.ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عملا تعطیل است ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عملا تعطیل استعضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به تعطیلی ۹ ماهه این ستاد گفت: آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و رئیس این ستاد، ۲ بار قول داد تا جلسات... سروش رفیعی قطعا از الخور جدا می شود سروش رفیعی قطعا از الخور جدا می شودروزنامه قطری از جدایی سروش رفیعی از الخور در تابستان سخن به میان آورد و فرشاد احمدزاده را جایگزین این بازیکن دانست.افزایش قیمت به روغن نباتی هم رسید افزایش قیمت به روغن نباتی هم رسیددبیر انجمن صنایع روغن نباتی از افزایش ۹ درصدی قیمت روغن نباتی براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار خبر داد. دفاع ترامپ از اظهارات بی ادبانه اش درباره مهاجراندفاع ترامپ از اظهارات بی ادبانه اش درباره مهاجراندونالد ترامپ در نشستی که در خصوص مهاجرت برگزار شد، از این که مهاجران را حیوان نامیده، دفاع کرد. هدفمان صعود به دور بعدی جام جهانی است هدفمان صعود به دور بعدی جام جهانی استسرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت وگویی را با رسانه های ترکیه ای انجام داده و درباره غیبت تیم ملی ترکیه در جام جهانی ۲۰۱۸ و گروه ایران در این رقابت ها و...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هدفمان صعود به دور بعدی جام جهانی است از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×