روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تمرینات اختصاصی محسن ربیع خواه" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرینات اختصاصی محسن ربیع خواه

تمرینات انفرادی هافبک مصدوم پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر همچنان ادامه دارد.

دلیل خط خوردن مائورو ایکاردی از لیست تیم ملی آرژانتین از زبان همسرش! دلیل خط خوردن مائورو ایکاردی از لیست تیم ملی آرژانتین از زبان همسرش!وندا تارا مدیربرنامه های مائورو ایکاردی معتقد است او برای حضور در تیم ملی، همه چیز از نظر عملکرد و سن و سال را دارد. خط خوردن رضایی مثل انفجار یک بمب بود! خط خوردن رضایی مثل انفجار یک بمب بود!به گزارش خبرورزشی ، کاوه رضایی که در تابستان گذشته از استقلال به باشگاه بلژیکی شارلروا رفت، در اولین فصل حضورش در لیگ بلژیک عملکرد درخشانی داشت و... لیست خروجی استقلال مشخص شد لیست خروجی استقلال مشخص شدبه گزارش خبرورزشی ، به نظر می رسد برای نیم فصل نخست داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت از لیست استقلال خارج می شود و در تعطیلات زمستانی دوباره وارد لیست... رونمایی پیراهن رسمی ایران درکلیپ فیفا+عکس ها رونمایی پیراهن رسمی ایران درکلیپ فیفا+عکس هادر ویدئوی امروز منتشر شده فیفا از پیراهن اول تیم ملی ایران هم (احتمالا) رونمایی کرد که مطابق انتظار، لباس ساده و سفید رنگ، با تنها سه خط قرمز رنگ روی... ۲۱ روز تا جام جهانی/ تمرین صبحگاهی مردان کی روش۲۱ روز تا جام جهانی/ تمرین صبحگاهی مردان کی روشتیم ملی فوتبال ایران صبح روز پنج شنبه به تمرینات خود ادامه داد.امیری: حسی که الان در تیم ملی دارم، هیچ وقت نداشتم/ مردم می خواهند مانند قهرمان از جام جهانی برگردیم امیری: حسی که الان در تیم ملی دارم، هیچ وقت نداشتم/ مردم می خواهند مانند قهرمان از جام جهانی برگردیمامیری: حسی که الان در تیم ملی دارم، هیچ وقت نداشتم/ مردم می خواهند مانند قهرمان از جام جهانی برگردیم مالدینی : انتظار نداشتم آنچلوتی به ناپولی برود مالدینی : انتظار نداشتم آنچلوتی به ناپولی برودمالدینی، عدم شفاف سازی کامل از سوی مدیران میلان را دلیل رد پیشنهاد برای بازگشت به باشگاه محبوبش دانست.علی قربانی در تفکرات شفرجایی ندارد علی قربانی در تفکرات شفر جایی نداردستاره استقلال احتمالا در نقل و انتقالات از این تیم جدا خواهد شد. آرتور ویدال در یک قدیمی آث میلانآرتور ویدال در یک قدیمی آث میلانآرتور ویدال به همراه خانواده وارد میلان شد تا مذاکرت را با مسئولان روسونری آغاز کند. کفش های ویژه آدیداس برای صلاح ، سوارز و ژسوس در جام جهانیکفش های ویژه آدیداس برای صلاح ، سوارز و ژسوس در جام جهانیکمپانی آدیداس کفش هایی ویژه برای سه ستاره مطرح فوتبال اروپا تدارک دیده است.رئال مادرید و انتشار لیست بازیکنان برای حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و رویارویی با لیورپولرئال مادرید و انتشار لیست بازیکنان برای حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و رویارویی با لیورپولرئال مادرید و انتشار لیست بازیکنان برای حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و رویارویی با لیورپول دلیل خط خوردن مائورو ایکاردی از لیست تیم ملی آرژانتین از زبان همسرش! دلیل خط خوردن مائورو ایکاردی از لیست تیم ملی آرژانتین از زبان همسرش!وندا تارا مدیربرنامه های مائورو ایکاردی معتقد است او برای حضور در تیم ملی، همه چیز از نظر عملکرد و سن و سال را دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرینات اختصاصی محسن ربیع خواه از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×