روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "خبر فوری؛ استقلال تیام را از دست داد!" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر فوری؛ استقلال تیام را از دست داد!

روزنامه اسپورت عربستان از نهایی شدن توافق مهاجم سنگالی تیم فوتبال استقلال با الکویت سخن به میان آورد.

بیرانوند و تبریزی فصل آینده هم بازی می شوند؟ + عکس بیرانوند و تبریزی فصل آینده هم بازی می شوند؟ + عکسساعت24-علیرضا بیرانوند کامنت عجیبی زیر پست مرتضی تبریزی منتشر کرده است. بازیکن ایرانی در بین ستاره های جوان جام جهانی بازیکن ایرانی در بین ستاره های جوان جام جهانیسایت ورلدساکر در گزارشی ضمن معرفی ستاره های جوان جام جهانی روسیه از سردار آزمون به عنوان یکی از بازیکنان برتر جام نام برد. مالک باشگاه تراکتورسازی مشخص شد مالک باشگاه تراکتورسازی مشخص شدمسئولان باشگاه تراکتورسازی برای واگذاری این باشگاه به محمدرضا زنوزی به توافق رسیدند.پیشنهاد پیکان برای جذب مدافع جنجالی برانکو پیشنهاد پیکان برای جذب مدافع جنجالی برانکوساعت24-مدافع پرسپولیس مورد توجه مجید جلالی و باشگاه پیکان قرار گرفته است. مهاجم استقلال تیم فصل بعدش را مشخص کرد! + عکسمهاجم استقلال تیم فصل بعدش را مشخص کرد! + عکسساعت24-ستاره تیم فوتبال استقلال در نقل و انتقالات از این تیم جدا خواهد شد. رقابت جلالی و دایی برای جذب ستاره استقلالرقابت جلالی و دایی برای جذب ستاره استقلالساعت24-مجید جلالی برای تقویت خط حمله تیمش مهاجم تیم فوتبال استقلال را می خواهد. خبر فوری؛ استقلالتیام را از دست داد! خبر فوری؛ استقلال تیام را از دست داد!روزنامه اسپورت عربستان از نهایی شدن توافق مهاجم سنگالی تیم فوتبال استقلال با الکویت سخن به میان آورد.مصرف دخانیات سلامت جسمانی ایرانیان را تهدید می کند مصرف دخانیات سلامت جسمانی ایرانیان را تهدید می کندنماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران گفت: مصرف دخانیات سلامت جسمانی ایرانیان را تهدید کرده و باعث شده تا سیستم ایمنی بدن آن ها برهم بریزد. سالانه یک میلیارد دلار از بودجه کشور خرج دخانیات می شود / هزینه سالانه ۳۰ هزار میلیارد ریال برای سرطان های ناشی از استعمال دخانیاتسالانه یک میلیارد دلار از بودجه کشور خرج دخانیات می شود / هزینه سالانه ۳۰ هزار میلیارد ریال برای سرطان های ناشی از استعمال دخانیاتسالانه یک میلیارد دلار از بودجه کشور خرج دخانیات می شود / هزینه سالانه ۳۰ هزار میلیارد ریال برای سرطان های ناشی از استعمال دخانیاتمرد معتاد پس از کشتن همسایه خودکشی کرد مرد معتاد پس از کشتن همسایه خودکشی کردمرد معتادی از ساکنان مجتمع مسکن مهر شرف آباد در اسلام آباد غرب شبانه به تصور وجود دزد در این مجتمع با در دست داشتن سلاح کمری از آپارتمانش بیرون آمد و... قاتل ندا محاکمه شد قاتل ندا محاکمه شدمردی که به اتهام آزار و اذیت و قتل ندا بازداشت شده بود، در شعبه 5 دادگاه کیفری ویژه قتل در مشهد محاکمه شد. اخبار نقل و انتقالات ؛ در صورت جدایی؛ جانشین تیام کیست؟ اخبار نقل و انتقالات ؛ در صورت جدایی؛ جانشین تیام کیست؟مامه بابا تیام هنوز وضعیت مشخصی برای فصل بعد و ماندن در استقلال ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر فوری؛ استقلال تیام را از دست داد! از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×