روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "کارواخال جام جهانی را از دست داد؟" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کارواخال جام جهانی را از دست داد؟

به گزارش خبرورزشی ، تنها چند دقیق بعد از تعویض صلاح به دلیل مصدومیت، این اتفاق برای کارواخال هم افتاد و از زمین خارج شد. احتمالاً دنی کارواخال جام جهانی را از دست خواهد داد، از جمله بازی با ایران.

فینال لیگ قهرمانان اروپا|تساوی یک نیمه ای لیورپول و رئال مادرید در شب مصدومیت کارواخال و صلاحفینال لیگ قهرمانان اروپا|تساوی یک نیمه ای لیورپول و رئال مادرید در شب مصدومیت کارواخال و صلاحفینال لیگ قهرمانان اروپا|تساوی یک نیمه ای لیورپول و رئال مادرید در شب مصدومیت کارواخال و صلاحبیرانوند: وزنه برداری بانوان برای ما اهمیت زیادی دارد/ تغییر نظر کمیته بین المللی المپیک خیلی سخت است بیرانوند: وزنه برداری بانوان برای ما اهمیت زیادی دارد/ تغییر نظر کمیته بین المللی المپیک خیلی سخت استبیرانوند: وزنه برداری بانوان برای ما اهمیت زیادی دارد/ تغییر نظر کمیته بین المللی المپیک خیلی سخت است موافقت کادر فنی تیم ملی بوکس با بازگشت گل آرا و محرابی به اردوی تیم ملیموافقت کادر فنی تیم ملی بوکس با بازگشت گل آرا و محرابی به اردوی تیم ملیبا برگزاری جلسه ای میان اکبر احدی و دو ملی پوش با سابقه تیم ملی بوکس قرار است این نفرات به اردو بازگشته و با رقبای خود در مسابقات انتخابی رقابت کنند.اختلافات زیادی در هیئت مدیرهاستقلال وجود داشت/ مجبور شدیم منصوریان را انتخاب کنیم/ کی روش یک سورپرایز بزرگ دارد اختلافات زیادی در هیئت مدیره استقلال وجود داشت/ مجبور شدیم منصوریان را انتخاب کنیم/ کی روش یک سورپرایز بزرگ دارداختلافات زیادی در هیئت مدیره استقلال وجود داشت/ مجبور شدیم منصوریان را انتخاب کنیم/ کی روش یک سورپرایز بزرگ دارد کولاکوویج: بازی با ژاپن سخت تر از استرالیاست کولاکوویج: بازی با ژاپن سخت تر از استرالیاستخبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: پیش بینی من این است که بازی فردا از بازی امروز ما به مراتب دشوارتر خواهد بود. اقدام ارزشمند رونالدو و دلداری به محمد صلاح+عکس اقدام ارزشمند رونالدو و دلداری به محمد صلاح+عکسرونالدو هنگامی که محمد صلاح مصدوم شد و بالاجبار زمین بازی را ترک می کرد به سوی او آمد و به او را به آغوش گرفت. ویدیو| خلاصه والیبال استرالیا 0 - 3 ایرانویدیو| خلاصه والیبال استرالیا 0 - 3 ایرانتیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در لیگ ملت های والیبال توانست استرالیا را شکست دهد. کارواخال جام جهانی را از دست داد؟ کارواخال جام جهانی را از دست داد؟به گزارش خبرورزشی ، تنها چند دقیق بعد از تعویض صلاح به دلیل مصدومیت، این اتفاق برای کارواخال هم افتاد و از زمین خارج شد. احتمالاً دنی کارواخال جام... گزارش تصویری| لیورپول 0 - 0 رئال مادرید (فینال لیگ قهرمانان 2018) گزارش تصویری| لیورپول 0 - 0 رئال مادرید (فینال لیگ قهرمانان 2018)گزارش تصویری| لیورپول 0 - 0 رئال مادرید (فینال لیگ قهرمانان 2018) عکس| فاجعه برای لیورپول و مصر با مصدومیت صلاح عکس| فاجعه برای لیورپول و مصر با مصدومیت صلاحبه گزارش خبرورزشی ، محمد صلاح، ستاره لیورپول و امید اول مصر در جام جهانی پس از برخورد با راموس نقش بر زمین شد و از ناحیه کتف به شدت آسیب دید. او پس... بیانیه خریدار تراکتورسازی خطاب به هوادارانبیانیه خریدار تراکتورسازی خطاب به هوادارانبه گزارش خبرورزشی ، در بیانیه شرکت دریک به عنوان مالک باشگاه تراکتورسازی خطاب به هواداران این تیم آمده است: "دعوت شما اجابت شد. مالکان باشگاه که... گزارش تصویری| ایران 3 -0 استرالیا (لیگ ملتهای والیبال 2018) گزارش تصویری| ایران 3 -0 استرالیا (لیگ ملتهای والیبال 2018)گزارش تصویری| ایران 3 -0 استرالیا (لیگ ملتهای والیبال 2018)

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کارواخال جام جهانی را از دست داد؟ از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×