روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شد" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شد

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی از واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی خبر داد.

اریکسون: زندگی خصوصی ام آبروی مرا برد! اریکسون: زندگی خصوصی ام آبروی مرا برد!سرمربی سابق تیم انگلیس اعتراف کرد که حواشی زندگی خصوصی اش به حرفه او ضربه سنگینی زده و اینکه با آمادگی ناکافی هدایت سه شیر را برعهده گرفت.مسلمان تا پایان هفته در قطر یا سپاهان مسلمان تا پایان هفته در قطر یا سپاهانهافبک فصل گذشته پرسپولیس قرارداد خود را با تیم جدیدش تا پایان هفته امضا می کند. ۶ ستاره که جلالی با پیکان به فوتبال ایران معرفی کرد ۶ ستاره که جلالی با پیکان به فوتبال ایران معرفی کردمجید جلالی در لیگ های شانزدهم و هفدهم استعدادهای بسیار خوبی را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرده است. نیازمند: برای قهرمانی و تیم ملی به سپاهان آمدم نیازمند: برای قهرمانی و تیم ملی به سپاهان آمدمدروزه بان جوان پیکان سرانجام به سپاهان پیوست تا امیرقلعه نویی اولین خرید رسمی اش را درون دروازه انجام داده باشد. تصمیم عجیب مدیران پرسپولیس! تصمیم عجیب مدیران پرسپولیس!مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند در تصمیمی عجیب، ورزشگاه درفشی فر را به جای چمن طبیعی به چمن مصنوعی مجهز کنند.حسرت ملی پوشان از کمپ تمرینی بشیکتاش حسرت ملی پوشان از کمپ تمرینی بشیکتاشتیم ملی به اردوی ترکیه رفته است. مهارت های لورنزو پلگرینی 2017/2018 مهارت های لورنزو پلگرینی 2017/2018دریافت فیلم دانلود با کیفیت 360 دانلود با کیفیت 480 دانلود با کیفیت 720 دانلود با کیفیت 1024 خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات...مجید حسینی هم به شارلوا می رود مجید حسینی هم به شارلوا می رودمجید حسینی مدافع ملی پوش استقلال قصد دارد لژیونر شود و باشگاه شارلوا خواستار این بازیکن است.باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شد باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شدرئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی از واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی خبر داد. اختلاف برانکو و کی روش موجب ترس بازیکنان ملی پوش اختلاف برانکو و کی روش موجب ترس بازیکنان ملی پوشکارلوس کی روش نیز اعتقاد عجیبی به حضور بازیکنان ایرانی در اروپا دارد! حواشی فینال لیگ قهرمانان اروپا ؛ لحظه ی مصدومیت شدید صلاح که موجب تعویض او شد حواشی فینال لیگ قهرمانان اروپا ؛ لحظه ی مصدومیت شدید صلاح که موجب تعویض او شددقیقه ۲۷ بازی فینال لیگ قهرمانان بدترین اتفاق ممکن برای لیورپول رخ داد و محمد صلاح با مصدومیتی دردناک در لحظه ی برخورد با راموس رو به رو شد که از نظر... گردهمایی بزرگ هنرمندان و فوتبالیست ها به مناسبت رونمایی از سرود تیم ملی گردهمایی بزرگ هنرمندان و فوتبالیست ها به مناسبت رونمایی از سرود تیم ملیمجتمع رویال پالاس به مناسبت رونمایی از سرود تیم ملی فوتبال میزبان ضیافت بزرگ اهالی فرهنگ و هنر و ورزش کشور بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شد از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×