روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "برنامه بازی های سپاهان در لیگ هجدهم" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برنامه بازی های سپاهان در لیگ هجدهم

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد برنامه هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر ایران برای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به شرح زیر خواهد بود:

پرسپولیس در هفته اول به مصاف پدیده می رود پرسپولیس در هفته اول به مصاف پدیده می روداقتصاد ایران: تیم فوتبال پرسپولیس در اولین هفته لیگ برتر به مصاف تیم پدیده خواهد رفت. آشنایی با تیم های حاضر در جام جهانی؛ روسیهآشنایی با تیم های حاضر در جام جهانی؛ روسیهاقتصاد ایران: روسیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که در گروه یک این رقابت ها با تیم های اروگوئه، مصر و عربستان هم گروه است.دربی پایتخت در هفته هشتم برگزار می شود دربی پایتخت در هفته هشتم برگزار می شوداقتصاد ایران: اولین دیدار استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر آینده در هفته هشتم برگزار می شود. برنامه کامل لیگ برتر مشخص شد برنامه کامل لیگ برتر مشخص شدمراسم قرعه کشی بازی های لیگ هجدهم با مشخص شدن برنامه این رقابت ها به پایان رسید. تعیین زمان ال کلاسیکوی وطنی تعیین زمان ال کلاسیکوی وطنیزمان تقابل دو تیم تراکتورسازی و سپاهان مشخص شد.سپاهان - پرسپولیس؛ نبرد جذاب هفته دوازدهم سپاهان - پرسپولیس؛ نبرد جذاب هفته دوازدهمدیدار سنتی و حساس طلایی پوشان اصفهان و سرخ های تهران در هفته دوازدهم انجام می شود. دیدار سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته 1 لیگ برتر ایراندیدار سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته 1 لیگ برتر ایرانبه گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته 1 لیگ برتر ایران برگزار شد. این دیدار روز پنجشنبه مورخ... برنامه بازی های سپاهان در لیگ هجدهم برنامه بازی های سپاهان در لیگ هجدهمبه گزارش پایگاه خبری طوفان زرد برنامه هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر ایران برای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به شرح زیر خواهد بود: نقشه قلعه نویی برای قهرمانی نقشه قلعه نویی برای قهرمانیپرافتخارترین مربی لیگ برتر باردیگر روی نیمکت پرافتخارترین تیم لیگ برتر نشسته و با خریدهای سریع و ضربتی به دنبال ساخت تیمی قدرتمند برای فصل آینده... تغییرات در سپاهان و ذوب آهن تحول آفرین است تغییرات در سپاهان و ذوب آهن تحول آفرین استحسین چرخابی کارشناس فوتبال معتقد است که تغییرات کادر مربیگری تیمهای فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان اقدامی تحول آفرین در ورزش فوتبال... بررسی خریدهای قلعه نویی در سپاهان؛ ژنرالِ آسمان بررسی خریدهای قلعه نویی در سپاهان؛ ژنرالِ آسمانخرید مهاجمانی با قد ۱۹۵، ۱۹۰ و ۱۸۴ سانتی متری در تیمی که فصل قبل با دو مهاجم ۱۷۵ و ۱۷۳ سانتی متری بازی می کرد، نشان می دهد که قلعه نویی در حال پیاده... ایرانپوریان: برای موفقیتسپاهان سرم را جلوی توپ می گذارم ایرانپوریان: برای موفقیت سپاهان سرم را جلوی توپ می گذارمبعد از کش و قوس های فراوان برسر ماندن یا نماندن محمد ایرانپوریان این بازیکن در نهایت مسیر تبریز به اصفهان را در پیش گرفت و با پوشیدن پیراهن سپاهان...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برنامه بازی های سپاهان در لیگ هجدهم از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×