روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "امیری با پرسپولیس تمدید نمی کند!" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیری با پرسپولیس تمدید نمی کند!

دعوای رسانه ای «برانکو» و «کی روش» همچنان سوژه داغ رسانه های نوشتاری و حتی مجازی است.

مترجم برانکو دیرتر به کرواسی می رود مترجم برانکو دیرتر به کرواسی می رودپرسپولیس نیوز : اصغر نیک سیرت نمی تواند کاروان پرسپولیس را در سفر به کرواسی همراهی کند. تیم فوتبال پرسپولیس بامداد شنبه برای برگزاری اردوی ۱۲ روزه... خاموش شدن موتور فوتبال ماشینی خاموش شدن موتور فوتبال ماشینیشهرکرد - ایرنا - با حذف تیم آلمان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 یکی از شگفتی ترین حوادث فوتبالی در همه ادوار این جام رقم خورد.تراکتورسازی برای برگزاری اردوی خارجی هفته آینده با هواپیمای اختصاصی به ترکیه خواهد رفت تراکتورسازی برای برگزاری اردوی خارجی هفته آینده با هواپیمای اختصاصی به ترکیه خواهد رفتتراکتورسازی برای برگزاری اردوی خارجی هفته آینده با هواپیمای اختصاصی به ترکیه خواهد رفت واکنش کی روش به خداحافظی گوچی؛ تشکر می کنم واکنش کی روش به خداحافظی گوچی؛ تشکر می کنمآی اسپورت - رضا قوچان نژاد که دیشب از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد، در سال 2012 به تیم ملی ایران اضافه شد و نقش بسیار پررنگیدر صعود تیم به جام جهانی...امیری: خاطرات زیادی از این جام جهانی داریم امیری: خاطرات زیادی از این جام جهانی داریمامیری می گوید که می شود در جام ملت های آسیا بهترین نتایج را گرفت.رسول خادم : میزبانی از مسابقات جهانی فراتر از کارکرد فنی، کارکرد سیاسی و اجتماعی دارد رسول خادم : میزبانی از مسابقات جهانی فراتر از کارکرد فنی، کارکرد سیاسی و اجتماعی داردرسول خادم : میزبانی از مسابقات جهانی فراتر از کارکرد فنی، کارکرد سیاسی و اجتماعی داردامیری با پرسپولیستمدید نمی کند! امیری با پرسپولیس تمدید نمی کند!دعوای رسانه ای «برانکو» و «کی روش» همچنان سوژه داغ رسانه های نوشتاری و حتی مجازی است.هافبک - مهاجم پرسپولیس قراردادش را تمدید کرد هافبک - مهاجم پرسپولیس قراردادش را تمدید کردهافبک - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در محل باشگاه، قراردادش را تمدید کرد. پیشنهاد نجومی استقلال به هافبک ملی پوش پیشنهاد نجومی استقلال به هافبک ملی پوشباشگاه استقلال پیشنهاد خوبی برای تمدید قرارداد هافبک خود داده است.بیرانوند اولین تماس را با «طاها» گرفت بیرانوند اولین تماس را با «طاها» گرفتعلیرضا بیرانوند در دیدار با تیم ملی پرتغال پنالتی مهمی از کریستیانو رونالدو مهار کرد. شنیدیم این بازیکن به محض بازگشت به رختکن، گوشی تلفن خود را... قیمت روز خودروهای خارجی در بازار قیمت روز خودروهای خارجی در بازاردنیای اقتصاد جدول زیر را منتشر کرد. ستاره محبوب استقلال برای تمدید قراردادشرط گذاشت ستاره محبوب استقلال برای تمدید قرارداد شرط گذاشتستاره فصل گذشته استقلال برای تمدید قرارداد با این باشگاه شروطی گذاشته است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیری با پرسپولیس تمدید نمی کند! از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×