روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "نوراللهی با پرسپولیس تمدید کرد" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نوراللهی با پرسپولیس تمدید کرد

هافیک تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

توضیح امیرحسین صادقی در مورد حضورش در تمرینات استقلالتوضیح امیرحسین صادقی در مورد حضورش در تمرینات استقلالمدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در رابطه با حضورش در تمرینات امروز این تیم و اینکه آیا مربوط به بازگشتش می شود؟، گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست. امیرحسین... یک ستاره دیگر با پرسپولیس تمدید کرد یک ستاره دیگر با پرسپولیس تمدید کردنوراللهی با پرسپولیس تمدید کرد. عکس/ پا به توپ شدن پوتین و اینفانتینو با کت وشلوار عکس/ پا به توپ شدن پوتین و اینفانتینو با کت وشلواررئیس جمهور روسیه با پای پیاده از کاخ کرملین به پارک فوتبال مسکو رفت و با همراهی رئیس فیفا با بچه های تیم قهرمان یتیم خانه های جهان تحت هدایت ستاره های... ترکیب سنگال و کلمبیا اعلام شد ترکیب سنگال و کلمبیا اعلام شداقتصاد ایران: ترکیب دو تیم کلمبیا و سنگال برای آخرین دیدار این دو تیم برای آخرین بازی در مرحله گروهی جام جهانی مشخص شد. ترکیب ژاپن و لهستان اعلام شد ترکیب ژاپن و لهستان اعلام شداقتصاد ایران: ترکیب اصلی ژاپن و لهستان اعلام شد. ترکیب دیدار کلمبیا و سنگال اعلام شد+عکس ترکیب دیدار کلمبیا و سنگال اعلام شد+عکساقتصاد ایران: ترکیب 11 نفر اصلی دیدار تیم های کلمبیا و سنگال در جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد. ترکیب ژاپن و لهستان اعلام شد ترکیب ژاپن و لهستان اعلام شدترکیب دو تیم ژاپن و لهستان برای آخرین دیدار دو تیم در مرحله گروهی جام جهانی مشخص شد. بند فسخ قرارداد CR7 از 1000 میلیون به 120 میلیون کاهش یافت!/کریس در آستانه جدایی از رئال بند فسخ قرارداد CR7 از 1000 میلیون به 120 میلیون کاهش یافت!/کریس در آستانه جدایی از رئالبند فسخ قرارداد CR7 از 1000 میلیون به 120 میلیون کاهش یافت!/کریس در آستانه جدایی از رئال ترکیب دیدار کلمبیا و سنگال اعلام شد+عکس ترکیب دیدار کلمبیا و سنگال اعلام شد+عکسترکیب 11 نفر اصلی دیدار تیم های کلمبیا و سنگال در جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد. ترکیب ژاپن و لهستان اعلام شد ترکیب ژاپن و لهستان اعلام شدترکیب اصلی ژاپن و لهستان اعلام شد.نوراللهی با پرسپولیس تمدید کرد نوراللهی با پرسپولیس تمدید کردهافیک تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز قراردادش را با این تیم تمدید کرد. ناینگولان شماره 14 اینتر را بر تن می کند ناینگولان شماره 14 اینتر را بر تن می کندهافبک بلژیکی جدید اینتر شماره 14 نراتزوری را می پوشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نوراللهی با پرسپولیس تمدید کرد از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×