روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "کی روش در برنامه 2018 حضور پیدا نکرد" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کی روش در برنامه 2018 حضور پیدا نکرد

در شرایطی که قرار بود کارلوس کی روش در برنامه ۲۰۱۸ حضور پیدا کند، این اتفاق رخ نداد.

“یونایتد به دنبال تشکیل زوج رویایی کروس-پوگبا” “یونایتد به دنبال تشکیل زوج رویایی کروس-پوگبا”مرجع خبری رئال مادرید : کروس بازیکن مهمی است. از مزان حضورش در رئال با وجود اعتماد مربیانش (انچلوتی، بنیتز و زیدان) هواداران تیم خودش و تیمهای دیگر...گل محمدی: باید دو بازیکن دیگر جذب کنیم/پدیده اردوی 8 روزه در تهران برگزار می کند گل محمدی: باید دو بازیکن دیگر جذب کنیم/پدیده اردوی 8 روزه در تهران برگزار می کندسرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: باید دو بازیکن دیگر را جذب کنیم و فعلا به دنبال جذب آن ها هستیم. طلب سنگین منشا از پرسپولیسطلب سنگین منشا از پرسپولیسمهاجم تیم فوتبال پرسپولیس طلب سنگینی از این باشگاه دارد. آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال از زبان توفیقی آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال از زبان توفیقیپندار توفیقی معاون باشگاه استقلال درباره وضعیت نقل و انتقالات باشگاه و تمدید بازیکنان مدنظر شفر و البته هواداران توضیحاتی ارائه داده است. سیامک نعمتی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد سیامک نعمتی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کردسیامک نعمتی هافبک پرسپولیسی ها که فصل گذشته از پیکان به این تیم آمد قراردادش را تمدید کرد.در شرایطی که سرخپوشان نمی توانند بازیکن جدیدی جذب کنند و چند...ژاپن با تاکتیک «پرنده های قفس» کارتون فوتبالیست ها بازی کرد ژاپن با تاکتیک «پرنده های قفس» کارتون فوتبالیست ها بازی کردبنابه اعلام رسانه ها تیم ملی فوتبال ژاپن از کارتن فوتبالیست ها در بازی با لهستان الهام گرفت و به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی راه یافت. عدنان یانوزای هافبک تیم ملی بلژیک: آماده رویارویی با هر تیمی هستیم عدنان یانوزای هافبک تیم ملی بلژیک: آماده رویارویی با هر تیمی هستیمعدنان یانوزای هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک از گلزنی و صعود به عنوان تیم نخست به دور بعد خوشحال است.مجید نامجومطلق : درگیری کی روش و برانکو درست نیست و به فوتبال ایران لطمه می زند مجید نامجومطلق : درگیری کی روش و برانکو درست نیست و به فوتبال ایران لطمه می زندپیشکسوت فوتبال کشورمان کشمکش بین کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ را ناشی از عدم مدیریت در فوتبال ایران دانست. گرشاسبی: سروش رفیعی را 80 درصد پرسپولیسی می دانیم گرشاسبی: سروش رفیعی را 80 درصد پرسپولیسی می دانیمسرپرست پرسپولیس اعتقاد دارد که سروش رفیعی را باید در فصل آینده بازیکن پرسپولیس دانست.مجید نامجومطلق : درگیری کی روش و برانکو درست نیست و به فوتبال ایران لطمه می زند مجید نامجومطلق : درگیری کی روش و برانکو درست نیست و به فوتبال ایران لطمه می زندپیشکسوت فوتبال کشورمان کشمکش بین کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ را ناشی از عدم مدیریت در فوتبال ایران دانست. هادی شکوری قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با اکسین البرز تمدید کرد هادی شکوری قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با اکسین البرز تمدید کردکاپیتان باشگاه اکسین البرز قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد. احتمال رسیدن پیشنهادهای خارجی به طارمی زیاد شد احتمال رسیدن پیشنهادهای خارجی به طارمی زیاد شدمهدی طارمی می تواند پیشنهادات خوبی از فوتبال اروپا دریافت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کی روش در برنامه 2018 حضور پیدا نکرد از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×