روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "لحظه ای که رویای تیم ملی ژاپن به باد رفت" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لحظه ای که رویای تیم ملی ژاپن به باد رفت

آخرین نماینده آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸، فاصله چندانی با صعود به یک چهارم نهایی نداشت اما با دریافت سه گل در ۲۰ دقیقه پایانی، شکست تلخی را تجربه کرد.

کی سوکه هوندا از تیم ملیژاپن خداحافظی کرد کی سوکه هوندا از تیم ملی ژاپن خداحافظی کردهافبک ژاپنی پس از حذف کشورش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از بازی های ملی خداحافظی کرد. لوو می ماند لوو می ماندسرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با وجود حذف ژرمن ها در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در سمتش باقی خواهد ماند. سقوط فغانی در جدول رده بندی داوران جام جهانی سقوط فغانی در جدول رده بندی داوران جام جهانیآیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازدید هایتان را به پول تبدیل کنید ؟ همین الان به ما بپیوندید و... گل ها و مهارت های برتر نیمار در تیم ملی برزیلگل ها و مهارت های برتر نیمار در تیم ملی برزیلآیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازدید هایتان را به پول تبدیل کنید ؟ همین الان به ما بپیوندید و...تایلند برابر مالزی به برتری دست یافت تایلند برابر مالزی به برتری دست یافتتیم والیبال تایلند برابر حریف خود به برتری 3 بر صفر دست یافت.پاکستان هم حریف کره جنوبی نشد پاکستان هم حریف کره جنوبی نشدتیم والیبال پاکستان هم نتوانست سد تیم کره جنوبی شود. گابی: اولین هدفم با السد قهرمانی در آسیا است گابی: اولین هدفم با السد قهرمانی در آسیا استستاره اسپانیایی بلافاصله بعد از امضای قرارداد دوساله با باشگاه قطری برای رقیب ایرانی خط و نشان کشید و مدعی شد اولین هدفش قهرمانی با السد در آسیا است. لحظه ای که رویای تیم ملی ژاپن به باد رفت لحظه ای که رویای تیم ملی ژاپن به باد رفتآخرین نماینده آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸، فاصله چندانی با صعود به یک چهارم نهایی نداشت اما با دریافت سه گل در ۲۰ دقیقه پایانی، شکست تلخی را تجربه کرد. حرکت جالب توجه اعضای تیم ملی ژاپن ؛ تمیز کردن رختکن و تشکر از مهمان نوازی روسی ها حرکت جالب توجه اعضای تیم ملی ژاپن ؛ تمیز کردن رختکن و تشکر از مهمان نوازی روسی هاحرکت جالب توجه اعضای تیم ملی ژاپن ؛ تمیز کردن رختکن و تشکر از مهمان نوازی روسی ها مروان فلینی و ناصر شاذلی دو تعویض طلایی روبرتو مارتینزمروان فلینی و ناصر شاذلی دو تعویض طلایی روبرتو مارتینزدو تعویض روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک، توانستند شکست این تیم مقابل ژاپن را به پیروزی تبدیل کنند.محمد امین اسدی و حمید طاهرخانی به تمرینات تیم امید اضافه می شوند محمد امین اسدی و حمید طاهرخانی به تمرینات تیم امید اضافه می شوندبا درخواست تیم امید ایران، برانکو مجوز خروج دو بازیکن تیمش برای حضور در اردوی این تیم را صادر کرد. قائدی در تمرین تیم امیدحضور یافت قائدی در تمرین تیم امید حضور یافتبازیکن جوان استقلال بعد از گذراندن روزهای سخت فصل گذشته حالا با حضور در تمرینات استقلال و تیم امید می تواند به همان مسیری که انتظار می رفت بازگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لحظه ای که رویای تیم ملی ژاپن به باد رفت از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×