روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "سرمربی برزیل در سمت خود ماندگار شد!" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرمربی برزیل در سمت خود ماندگار شد!

فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد که درباره آینده تیته هیچ صحبتی به غیر از ماندن او مطرح نیست.

حضور هواداران معترض خونه به خونه مقابل درب فدراسیون فوتبال حضور هواداران معترض خونه به خونه مقابل درب فدراسیون فوتبالتعدادی از هواداران تیم خونه به خونه با حضور در مقابل درب فدراسیون فوتبال خواهان رسیدگی به پرونده این در کمیته انضباطی شدند. برتری انگلیس برابر سوئد در نیمه نخست برتری انگلیس برابر سوئد در نیمه نخستدو تیم انگلیس و سوئد در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برابر هم به میدان رفتند. یک ژاپنی و یک کره ای در بین ۱۰ ستاره جام جهانییک ژاپنی و یک کره ای در بین ۱۰ ستاره جام جهانیسایت فورفورتو در گزارشی ۱۰ ستاره جام جهانی روسیه را اعلام کرد که کسی انتظار شنیدن نام آنها را نداشت.مرحله یک چهارم جام جهانی روسیه؛ دیدار تیم های سوئد و انگلستانمرحله یک چهارم جام جهانی روسیه؛ دیدار تیم های سوئد و انگلستانمرحله یک چهارم جام جهانی روسیه؛ دیدار تیم های سوئد و انگلستانکاریکاتور از عملکرد ضعیف نیمار در مقابل هازارد و دی بروین کاریکاتور از عملکرد ضعیف نیمار در مقابل هازارد و دی بروینحذف برزیل از جام جهانی به دست بلژیک سوژه کارتون شده است. اولین عکس از مراسم عروسی کاوه رضاییاولین عکس از مراسم عروسی کاوه رضاییمراسم عروسی کاوه رضایی شب گذشته در حضور تعدادی از دوستان و همبازیانش برگذار شد. گزارش تمرین استقلال / ستاره مصدوم آبی پوشان به تمرینات بازگشت گزارش تمرین استقلال / ستاره مصدوم آبی پوشان به تمرینات بازگشتوریا غفوری اولین تمرین خود را با آبی پوشان برای لیگ هجدهم انجام داد.رونالدو تغییر عقیده نداده و همچنان یوونتوس را می خواهد رونالدو تغییر عقیده نداده و همچنان یوونتوس را می خواهدقرار بود امروز رونالدو به عنوان بازیکن جدید یوونتوس به هواداران این باشگاه معرفی شود ولی چنین اتفاقی رخ نداد. گل اول انگلیس به سوئد (مگوایر) گل اول انگلیس به سوئد (مگوایر)گل اول انگلیس به سوئد (مگوایر) سرمربی برزیل در سمت خود ماندگار شد! سرمربی برزیل در سمت خود ماندگار شد!فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد که درباره آینده تیته هیچ صحبتی به غیر از ماندن او مطرح نیست.حضور وریا غفوری در تمرینات آبی پوشان استقلالی حضور وریا غفوری در تمرینات آبی پوشان استقلالیمدافع تیم فوتبال استقلال که امروز قراردادش را با آبی پوشان تمدید کرده بود در تمرین تیمش شرکت کرد. گزارش تصویری / هواداران دو تیم سوئد و انگلستان گزارش تصویری / هواداران دو تیم سوئد و انگلستانگزارش تصویری / هواداران دو تیم سوئد و انگلستان

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرمربی برزیل در سمت خود ماندگار شد! از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×