روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "گل دوم انگلیس به سوئد (دله آلی)" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گل دوم انگلیس به سوئد (دله آلی)

برتری قرمزها مقابل اینتر در نیمه اول برتری قرمزها مقابل اینتر در نیمه اولقرمزها که در اردوی کرواسی به سر می برند در دومین بازی تدارکاتی خود یک بر صفر جلو هستند. بنر عجیب هواداران انگلیس در دیدار مقابل سوئد علیه ونگر!+عکس بنر عجیب هواداران انگلیس در دیدار مقابل سوئد علیه ونگر!+عکسبرخی از هواداران تیم ملی فوتبال انگلیس بنری در دست دارند که بر روی آن خواستار خروج ونگر هستند. اشمایکل: نیمار مقابل بلژیکشانس این را داشت که ثابت کند، گرانقیمت ترین و بهترین است اشمایکل: نیمار مقابل بلژیک شانس این را داشت که ثابت کند، گرانقیمت ترین و بهترین استاشمایکل: نیمار مقابل بلژیک شانس این را داشت که ثابت کند، گرانقیمت ترین و بهترین استاشتباه در فروش پیراهن ستاره لس آنجلس لیکرز +عکس اشتباه در فروش پیراهن ستاره لس آنجلس لیکرز +عکسیک فروشگاه در نیویورک دچار اشتباه بزرگی در فروش پیراهن شماره ۲۳ لس آنجلس لیکرز شد. نظر جالب اشمایکل درباره دیدار تیم های سوئد و انگلیس نظر جالب اشمایکل درباره دیدار تیم های سوئد و انگلیسخبرگزاری میزان- پیتر اشمایکل دروازه بان سابق تیم ملی دانمارک درباره دیدار تیم های سوئد و انگلیس صحبت کرد. اولین عکس از مراسم عروسی کاوه رضاییاولین عکس از مراسم عروسی کاوه رضاییمراسم عروسی کاوه رضایی شب گذشته در حضور تعدادی از دوستان و همبازیانش برگذار شد. گل دوم انگلیس به سوئد (دله آلی) گل دوم انگلیس به سوئد (دله آلی)گل دوم انگلیس به سوئد (دله آلی) عجیب اما واقعی؛ ۲ آسیایی در بین ۱۰ ستاره جام جهانیعجیب اما واقعی؛ ۲ آسیایی در بین ۱۰ ستاره جام جهانیسایت فورفورتو در گزارشی ۱۰ ستاره جام جهانی روسیه را اعلام کرد که کسی انتظار شنیدن نام آنها را نداشت. وریا غفوری با چه مبلغی حاضر به تمدید قرارداد شد؟! وریا غفوری با چه مبلغی حاضر به تمدید قرارداد شد؟!وریا غفوری امروز قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با آبی های پایتخت تمدید کرد. اولین عکس از مراسم عروسی کاوه رضاییاولین عکس از مراسم عروسی کاوه رضاییمراسم عروسی کاوه رضایی شب گذشته در حضور تعدادی از دوستان و همبازیانش برگذار شد. گزارش تمرین استقلال / ستاره مصدوم آبی پوشان به تمرینات بازگشت گزارش تمرین استقلال / ستاره مصدوم آبی پوشان به تمرینات بازگشتوریا غفوری اولین تمرین خود را با آبی پوشان برای لیگ هجدهم انجام داد.رونالدو تغییر عقیده نداده و همچنان یوونتوس را می خواهد رونالدو تغییر عقیده نداده و همچنان یوونتوس را می خواهدقرار بود امروز رونالدو به عنوان بازیکن جدید یوونتوس به هواداران این باشگاه معرفی شود ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گل دوم انگلیس به سوئد (دله آلی) از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×