روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "دو خارجی در لیست سیاه شفر" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دو خارجی در لیست سیاه شفر

سه بازیکن استقلال در فهرست مازاد شفر قرار دارند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک: به خاطر جوان بودن وزیر ارتباطات، از او دعوت کردیم با ورزشکاران ملاقات و آنها را تشویق کند دبیرکل کمیته ملی المپیک: به خاطر جوان بودن وزیر ارتباطات، از او دعوت کردیم با ورزشکاران ملاقات و آنها را تشویق کنددبیرکل کمیته ملی المپیک: به خاطر جوان بودن وزیر ارتباطات، از او دعوت کردیم با ورزشکاران ملاقات و آنها را تشویق کند تصویری از بکهام و همسرش در مراسم ازدواج "پرنس هری" تصویری از بکهام و همسرش در مراسم ازدواج "پرنس هری"بکهام و همسرش در مراسم ازدواج پرنس هری شرکت کردند. پرچمداران ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا معرفی شدند پرچمداران ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا معرفی شدندکمیته ملی پارالمپیک اسامی 2 پرچمدار ایران در مراسم افتتاحیه و اختتامیه سومین دوره بازی های پاراآسیایی جاکارتا را اعلام کرد. استقلالی ها نگران نباشند؛ الهلال تیام را نمی خواهد استقلالی ها نگران نباشند؛ الهلال تیام را نمی خواهدبحثی در رسانه های عربستانی مبنی بر پیوستن تیام به این تیم وجود ندارد. ماهینی: جدایی از پرسپولیس به صلاح بازیکنان نیست ماهینی: جدایی از پرسپولیس به صلاح بازیکنان نیستمدافع پرسپولیس گفت: فکر می کنم اکثر بازیکنان تا چند روز دیگر برای تمدید قرارداد به باشگاه بروند چون می دانند رفتنشان به صلاح نیست. 2 باشگاه بوندس لیگایی درگیر جذب یک ایرانی 2 باشگاه بوندس لیگایی درگیر جذب یک ایرانییک رسانه یونانی از آغاز فعالیت های اطلاعاتی ۲ باشگاه آلمانی در مورد ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس آتن خبر داد. فصل بعد هم در پرسپولیس می مانم فصل بعد هم در پرسپولیس می مانمبشار رسن هافبک بازیساز و عراقی پرسپولیس که توانایی بازی در دو سمت زمین به عنوان وینگر را دارد، برای فصل بعد نیز به صورت قطعی در جمع سرخپوشان می ماند.محرمی: برانکوپرسپولیس را دچار مشکل می کند محرمی: برانکو پرسپولیس را دچار مشکل می کندپیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد کادرفنی سرخپوشان در بازگشت به لیگ باید شرایط جدیدی را بسازند. دو خارجی در لیست سیاه شفر دو خارجی در لیست سیاه شفرسه بازیکن استقلال در فهرست مازاد شفر قرار دارند. افزایش چشمگیر قرارداد علیپور و سیدجلال افزایش چشمگیر قرارداد علیپور و سیدجلالامسال هم احتمالاً قرارداد علیپور و سیدجلال در میان پرسپولیسی ها بیشترین جهش را خواهد داشت. سه بازیکن استقلال ساز جدایی کوک کردند سه بازیکن استقلال ساز جدایی کوک کردندسه بازیکن تیم فوتبال استقلال به فکر جدایی هستند. نورافکن ۳ ساله ببندد و برود نورافکن ۳ ساله ببندد و بروداگر چه مدیران استقلال و کادر فنی تیم مرتب ادعای فوق را تکذیب می کنند ولی واقعیت امر این است که نمی توان پذیرفت نیمکت نشینی او در روزهای پایانی فصل فنی...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دو خارجی در لیست سیاه شفر از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×