روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "وسوسه تیام با دلار های تیم های عربستانی" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وسوسه تیام با دلار های تیم های عربستانی

شنیده می شود پیشنهاد یکی از تیم های متمول عربستانی به مهاجم استقلال جدی است و مبلغ این پیشنهاد هم فراتر از حد تصور است.

هاینکس: اگر در فینال از فرصت استفاده نکنید، شکست می خورید/ اینتراخت لایق قهرمانی بود هاینکس: اگر در فینال از فرصت استفاده نکنید، شکست می خورید/ اینتراخت لایق قهرمانی بودهاینکس: اگر در فینال از فرصت استفاده نکنید، شکست می خورید/ اینتراخت لایق قهرمانی بودجدول رده بندی لوشامپیونه در پایان فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ جدول رده بندی لوشامپیونه در پایان فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷در شب صعود موناکو و لیون به لیگ قهرمانان اروپا، تروا به دسته دوم رفت.جدول رده بندی لالیگا در پایان شب اول هفته پایانی جدول رده بندی لالیگا در پایان شب اول هفته پایانیرئال مادرید در یک بازی بی اهمیت پیروزی را با تساوی معاوضه کرد. جشن قهرمانی یوونتوس و خداحافظی احساسی بوفون از دریچه تصاویر جشن قهرمانی یوونتوس و خداحافظی احساسی بوفون از دریچه تصاویرورزشگاه یوونتوس در آخرین بازی فصل تیم تورینی حال و هوای خاصی داشت. قهرمانی چلسی در جام حذفی انگلیس و ناکامی مورینیو در کسب جام از نگاه تصاویر قهرمانی چلسی در جام حذفی انگلیس و ناکامی مورینیو در کسب جام از نگاه تصاویرتیم مورینیو مقابل چلسی شکست خورد و دست خالی، فصل را به پایان برد. قهرمانی اینتراخت فرانکفورت در جام حذفی آلمان از دریچه دوربین قهرمانی اینتراخت فرانکفورت در جام حذفی آلمان از دریچه دوربیناینتراخت فرانکفورت کار بزرگی انجام داد و دست بایرن را از جام حذفی آلمان کوتاه کرد. وسوسه تیام با دلار های تیم های عربستانی وسوسه تیام با دلار های تیم های عربستانیشنیده می شود پیشنهاد یکی از تیم های متمول عربستانی به مهاجم استقلال جدی است و مبلغ این پیشنهاد هم فراتر از حد تصور است. تکذیب مسئولان استقلال در خصوص پیشنهادهای تیامتکذیب مسئولان استقلال در خصوص پیشنهادهای تیامتکذیب های برخی از مسئولان استقلال در خصوص پیشنهادهای وسوسه برانگیز تیام ناخودآگاه ما را یاد غافلگیری آنها پس از جدایی کاوه رضایی می اندازد. استقلالی ها: امید نورافکن ۳ ساله ببندد و برود استقلالی ها: امید نورافکن ۳ ساله ببندد و بروداگر چه مدیران استقلال و کادر فنی تیم مرتب ادعای فوق را تکذیب می کنند ولی واقعیت امر این است که نمی توان پذیرفت نیمکت نشینی او در روزهای پایانی فصل فنی... احتمالات لیست خروجی استقلالاحتمالات لیست خروجی استقلالمهاجم سنگالی استقلال با داشتن پیشنهاد مناسب از تیم الهلال، شاید فصل بعد در جمع استقلالی ها نماند.بشار رسن در پرسپولیس ماندنی شد بشار رسن در پرسپولیس ماندنی شدبشار رسن هافبک بازیساز و عراقی پرسپولیس که توانایی بازی در دو سمت زمین به عنوان وینگر را دارد، برای فصل بعد نیز به صورت قطعی در جمع سرخپوشان می ماند. افزایش چشمگیر قرارداد علی علیپور و سیدجلال حسینیافزایش چشمگیر قرارداد علی علیپور و سیدجلال حسینیامسال هم احتمالاً قرارداد علیپور و سیدجلال در میان پرسپولیسی ها بیشترین جهش را خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وسوسه تیام با دلار های تیم های عربستانی از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×