روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "گرشاسبی: اسم هیچ بازیکنی مطرح نیست" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گرشاسبی: اسم هیچ بازیکنی مطرح نیست

پس از دیپورت شدن سروش رفیعی از الخور خبری هایی مبنی بر بازگشت این بازیکن به پرسپولیس به گوش می رسد که گرشاسبی در این مورد واکنش نشان داد.

کی روش دلیل خط زدن ووریاغفوری و سیدحسین حسینی را اعلام کرد:وینفرد شفر! کی روش دلیل خط زدن ووریاغفوری و سیدحسین حسینی را اعلام کرد:وینفرد شفر!کارلوس کی روش قبل از سفر تیم ملی به ترکیه برای برگزاری بازی دوستانه در استانبول، در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت و گوی کوتاهی انجام داد و به انتقادها... چراغپور: انتخاب نشدن وریا غفوری علامت سئوال بزرگ لیست تیم ملی است چراغپور: انتخاب نشدن وریا غفوری علامت سئوال بزرگ لیست تیم ملی استکارشناس فوتبال گفت: معتقدم تنها انتخاب نشدن وریا غفوری علامت سئوال بزرگ لیست تیم ملی است و در مابقی پست ها با شگفتی مواجه نشدم. ایکاردی در اینتر ماندنی شد ایکاردی در اینتر ماندنی شدستاره آرژانتینی تیم اینترمیلان اعلام کرد که فصل بعد نیز در این تیم می ماند. رشیدی: حسینی خودش مقصر خط خوردن است رشیدی: حسینی خودش مقصر خط خوردن استپیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که دروازه بان جوان آبی پوشان باید بیشتر مراقب رفتارش باشد. ناینگولان از جام جهانی 2018 باز ماند ناینگولان از جام جهانی 2018 باز ماندهافبک رم در لیست تیم ملی فوتبال بلژیک برای سفر به روسیه جایی ندارد. خدا کند فوتبال ووریا نابود نشود/لیستکی روش با منطق بسته شد! خدا کند فوتبال ووریا نابود نشود/لیست کی روش با منطق بسته شد!بازیکن اسبق تیم ملی کشورمان گفت: به خوبی می توانم حس و حال سید جلال حسینی و وریا غفوری را بعد از خط خوردن از لیست تیم ملی درک کنم. گرشاسبی: اسم هیچ بازیکنی مطرح نیست گرشاسبی: اسم هیچ بازیکنی مطرح نیستپس از دیپورت شدن سروش رفیعی از الخور خبری هایی مبنی بر بازگشت این بازیکن به پرسپولیس به گوش می رسد که گرشاسبی در این مورد واکنش نشان داد. آخرین وضعیت مسلمان و احمدزاده از زبان گرشاسبی آخرین وضعیت مسلمان و احمدزاده از زبان گرشاسبیزمزمه جدایی مسلمان و احمدزاده از پرسپولیس به گوش می رسد گرشاسبی در این مورد واکنش نشان داده است. صحبت های جنجالی گرشاسبی بعد از خط خوردن جلال حسینیصحبت های جنجالی گرشاسبی بعد از خط خوردن جلال حسینیسرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت این تیم، نقل و انتقالات و همچنین خط خوردن سیدجلال حسینی واکنش نشان داد.علی قلی زاده و به کار گرفته شدن در پست غیر تخصصی علی قلی زاده و به کار گرفته شدن در پست غیر تخصصیپدیده فوتبال ایران در فصلی که گذشت علاوه بر درخشش در لیگ توانست درست در مهمترین مقطع و در آخرین روزهای منتهی به جام جهانی خودش را به لیست تیم ملی برای... اشکان نامداری : سید حسین حسینی در جام جهانی بازی خواهد کرد! اشکان نامداری : سید حسین حسینی در جام جهانی بازی خواهد کرد!به ادعای مربی دروازه بانان استقلال ، سید حسین حسینی در جام جهانی بازی خواهد کرد! حمایت توییتری مهدوی کیا از تیم ملیحمایت توییتری مهدوی کیا از تیم ملیمهدی مهدوی کیا با انتشار دو توییت، حمایت خود از تیم ملی ایران در جام جهانی را اعلام کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گرشاسبی: اسم هیچ بازیکنی مطرح نیست از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×