روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مقصد بعدی ستاره جوان استقلال کجاست؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مقصد بعدی ستاره جوان استقلال کجاست؟

با اعلام مدیرعامل استقلال مهاجم جوان این تیم در پایان فصل از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، اللهیار صیادمنش در سن 17 سالگی به عنوان یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال ایران در ابتدای فصل با استقلال قرارداد امضا کرد و در طول مدتی که در این تیم حضور دارد نمایش خوبی در ترکیب آبی ها داشته است هرچند که هفته های اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داده است.اما قبل از تعطیلات عید نوروز بود که اخباری منتشر شد که باشگاه استقلال اللهیار صیادمنش را به یک باشگاه خارجی فروخته است و این بازیکن به طور قطع در پایان فصل جدا می شود، موضوعی که باعث اعتراض وینفرد شفر سرمربی وقت آبی ها شد و البته مدیران استقلال هم طبق معمول همه مسائل مهم باشگاه این مسئله را تکذیب کردند.با این حال امروز امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم تلویحا خبر فروش الهیار صیادمنش را تایید و اعلام کرد که با یک راه درآمدزایی برای باشگاه فروش بازیکنان باکیفیت و جوان است.البته فتحی در مورد انتقال صیادمنش می گوید شفر به یک دلیل خاص توانایی این بازیکن را بزرگ کرده بود: اللهیار صیادمنش درباره اش بحث تبلیغاتی شد. این موضوع را شفر راه انداخت. اللهیار قطعاً یک استعداد درخشان است. یک باشگاه حرفه ای چه محل درآمدی دارد؟ یکی حق پخش تلویزیونی است که در ایران معنا ندارد. حق تبلیغات محیطی است که ببینید چقدر از تیم حمایت شده است. حق کپی رایت است که ما از فروش لباس هم درآمد نداریم و به راحتی در منیریه کپی آن به فروش می رسد. یکی از راه های درآمدزایی ترانسفر بازیکن است. مگر رونالدو ترانسفر شد بازیکن بدی بود یا خیانت کرد؟! اللهیار صیادمنش و چند بازیکن ما در معرض توجه باشگاه های خوب هستند. پیشنهادهای خوبی درباره بازیکنان مان داریم و با مصلحت و تدبیر باشگاه این اتفاق خواهد افتاد و هزینه های این ترانسفرها خرج خرید بازیکنان خوبی مثل پاتوسی می شود. این موضوع متأسفانه بزرگ شد و آقای شفر این موضوع را بزرگ کرد.اما سوالی که بعد از این اتفاق پیش می آید این است که مقصد بعدی اللهیار صیادمنش کجاست؟ در این بین شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه استقلال به طور قطعی الهیار صیادمنش را به باشگاه فنرباغچه ترکیه فروخته است و در ازای انتقال این بازیکن یک میلیون دلار به عنوان رضایت نامه دریافت خواهد کرد. نکته مهم که در مورد انتقال این بازیکن وجود دارد این است که هواداران از این انتقال به هیچ عنوان راضی نیستند و معتقدند صیادمنش ارزشی به مراتب بیشتر از یک میلیون دلار دارد و اگر باشگاه چند سال دیگر این بازیکن را نگه می داشت و با تجربه تر می شد می توانست با مبلغی به مراتب بالاتر به تیم های اروپایی ترانسفر شود و مبلغ به مراتب بیشتری نصیب باشگاه استقلال شود اما یک بار دیگر این انتقال نشان می دهد که مدیران باشگاه های فوتبال در ایران به دنبال منافع کوتاه مدت هستند و عملا سود باشگاه و البته سود بازیکن را در این گونه انتقالات در نظر نمی گیرند.اما استقلال برای انتقال صیادمنش یک دلیل مشخص دارد و آن هم این است که باشگاه می خواهد با پول رضایت نامه این بازیکن پول وینفرد شفر را بدهد تا با این مربی برای فسخ دو طرفه قرارداد به توافق کامل برسد و به این شکل یک دردسر بزرگ را از سر باشگاه باز کند. با این شرایط و با توجه به اینکه هواداران راضی به انتقال نیستند، در صورت رسمی شدن انتقال صیادمنش به فنرباغچه ترکیه باید مدیران استقلال منتظر واکنش شدید هواداران به این اتفاق باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مقصد بعدی ستاره جوان استقلال کجاست؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×