روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دیاباته چهارشنبه در اردوی استقلال" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دیاباته چهارشنبه در اردوی استقلال

مهاجم اهل مالی آبی ها امروز به اردوی این تیم اضافه می شود.

به گزارش ورزش، شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال روز چهارشنبه به استانبول سفر می کند تا در اردوی پیش فصل آبی ها حاضر شود.این بازیکن که ابتدای هفته وارد تهران شد بعد از موفقیت در تست های پزشکی سه شنبه رسما قرارداد خود را امضا کرد تا در دو فصل آینده آبی پوش باشد و بر اساس برنامه ریزی انجام شده خیلی سریع به ترکیه سفر می کند تا بیش از این پیش فصل را از دست ندهد.دیاباته اولین خرید استراماچونی است که با نظر شخصی او به تهران آمده و در فصل جدید می تواند یکی از جذاب ترین خارجی های لیگ باشد.رضاوند دیگر خرید استقلال بر خلاف دیاباته به ترکیه سفر نخواهد کرد و در تهران و اردوی تیم ملی باقی خواهد ماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دیاباته چهارشنبه در اردوی استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×