روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رقص فرشید اسماعیلی در آزادی (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رقص فرشید اسماعیلی در آزادی (عکس)

هافبک شماره ۸ استقلال به شکلی جالب اولین گل خود در لیگ هجدهم را جشن گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، فرشید اسماعیلی روز گذشته در دقیقه 54 بازی با فولاد موفق شد با یک ضربه سر نرم پاس زیبای داریوش شجاعیان را وارد دروازه فولاد کند هرچند که این گل باعث پیروزی آبی ها نشد و این تیم در ثانیه های پایانی بازی گل تساوی را دریافت کرد.نکته جالب اینکه فرشید اسماعیلی بعد از گل زیبایی که به فولاد زد سمت عمر دانسی مربی استقلال رفت و با حرکتی شبیه به رقص گل خود را در کنار مربی تیمش جشن گرفت.اسماعیلی که فصل گذشته با فشارهای زیادی به خاطر اتفاق های دربی روبرو بود، لیگ نوزدهم را خوب استارت زده است و یکی از امیدهای اصلی استراماچونی در بخش تهاجمی استقلال خواهد بود.عکس: رضا سعیدی پور

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رقص فرشید اسماعیلی در آزادی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×