روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مجتبی جباری در آستانه استارت مربیگری! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجتبی جباری در آستانه استارت مربیگری!

هافبک شماره 8 سابق استقلال در آستانه آغاز کار خود به عنوان مربی قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، مجتبی جباری به خاطر اتفاق هایی که دو فصل پیش برایش رخ داد و به خاطر اختلاف با رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال از فوتبال خداحافظی کرد اما او از همان زمان فعالیت خود را برای مربیگری آغاز کرده است و گفته می شود در آستانه شروع این راه قرار دارد.حضور مجتبی جباری در بازی امروز سایپا برابر گل گهر یک دلیل مشخص دارد، او به حضور در کادرفنی تیم فوتبال گل گهر نزدیک شده است و به احتمال زیاد ظرف روزهای آینده دستیار وینکو بگوویچ خواهد شد.در صورتی که خبر حضور جباری در کادرفنی گل گهر نهایی شود بی تردید بر جذابیت های رسانه ای این تیم اضافه خواهد شد و سیرجانی ها بیش از پیش مورد توجه قرار خواهند گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجتبی جباری در آستانه استارت مربیگری! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×