روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال-چشمی امشب نهایی می شود! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال-چشمی امشب نهایی می شود!

مدافع فصل گذشته استقلال برای تمدید قرارداد با این باشگاه از ساعت دیگر با مدیرعامل باشگاه وارد جلسه خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام نیاز استراماچونی باشگاه حدود دو هفته است که مذاکرات خود برای تمدید قرارداد با روزبه چشمی را از سر گرفته است و در این بین چند جلسه بین طرفین برگزار شده است.اما قرار است امشب روزبه چشمی جلسه ای با امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار کند که اگر اتفاق خاصی نیفتد به احتمال فراوان مدافع استقلال در پایان این جلسه قرارداد خود را با آبی ها تمدید خواهد کرد. در حال حاضر توافق کامل مالی بین چشمی و باشگاه استقلال انجام شده است و فقط مسائل کوچکی است که اگر آنها حل شود به احتمال فراوان شماره ۴ آبی ها از فردا در تمرین این تیم شرکت خواهد کرد.امیرحسین فتحی که در حال تلاش برای جذب بازیکن در پست دفاع وسط و مهاجم است، با تمدید قرارداد روزبه چشمی به احتمال فراوان می تواند هواداران را از عملکرد خود در فصل نقل و انتقالات راضی کند.در صورتیکه چشمی امشب با استقلال تمدید کند به همراه محمد دانشگر و سیاوش یزدانی مهره های اصلی دفاعی استقلال را در لیگ نوزدهم تشکیل خواهند داد.امیرحسین فتحی امشب قرار است در برنامه فوتبال برتر شرکت کند و بعد از آن وارد جلسه با روزبه چشمی خواهد شد که خیلی ها امیدوارند خروجی آن تمدید قرارداد این مدافع باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال-چشمی امشب نهایی می شود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×