روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سلطانی فر: جلسات حق پخش بی فایده بود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سلطانی فر: جلسات حق پخش بی فایده بود

مسعود سلطانی‎فر وزیر ورزش و جوانان که برای حضور در نشست کمیسیون اصل ۴۴ قانون اساسی راهی مجلس شده بود، تلاش ها برای موضوع حق پخش را بی نتیجه توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره موضوع حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی، ادامه داد: حق پخش تلویزیونی را مشوقی مهم و تأثیرگذار در جهت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می دانم. متأسفانه در این زمینه صداوسیما هیچ اهتمامی برای اجرای قانون برنامه ششم توسعه ندارد.جلسات مکرری در این زمینه با صدا و سیما برگزار کرده ایم، ولی هیچگونه همکاری از سوی رسانه ملی در این زمینه دیده نشده است.پیش از این نیز سلطانی فر در نشست فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه جلسات متعددی با رئیس سازمان صداوسیما درباره حق پخش تلویزیونی داشته است، گفت: متاسفانه این جلسات بی نتیجه بوده و همواره موضوع حق پخش به جلسات آتی موکول شده، لذا از نمایندگان درخواست داریم که در این زمینه به وزارت ورزش و فدراسیون کمک کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سلطانی فر: جلسات حق پخش بی فایده بود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×