روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "زنوزی: پیشنهاد خرید استقلال به من شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زنوزی: پیشنهاد خرید استقلال به من شد

زنوزی مالک باشگاه تراکتور می گوید تراکتور رهبر باشگاه ها در خصوصی سازی است.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور ظهر امروز در برنامه ورزش و مردم حضور یافت و در خصوص مسائل مختلف اظهار نظر کرد.من هم در باشگاهم دلال دارمدلالی را رد نمی کنم، من هم در باشگاهم دلال دارم اما او به نفع باشگاه کار می کند. به او می گویم برو ببین فلان بازیکن چقدر می ارزد. اما دلال نمی تواند از جیب من بزند چون من برای این زحمت کشیده ام و اجازه نمی دهم از جیب من بزنند. اما در باشگاه های دولتی چون طرف از جیبش هزینه نمی کند، دلش هم برای آن پول نمی سوزد. می بینید که ما چه بازیکنان بزرگی را خریده ایم، همین کوین فورچونه در ترانسفر مارکت ببینید چه ارزشی دارد اما آیا ما به همان قیمت او را خریده ایم؟قدمت ماشین از تراکتور بیشتر استماشین سازی را هرکسی می خواهد بیاید من می دهم. من فقط نگه داشته ام و هزینه می کنم تا لیگ صدمه نبیند. یک عده از هواداران عاشق ماشین سازی هستند و قدمتش از تراکتور هم بیشتر است.تراکتور 30 میلیون هوادار دارداین ها بیشترش تولید شما رسانه هاست. وزارت صنایع 8 تیم دارد، وزارت ورزش 2 تیم دارد. ما همه چیزمان به همه چیزمان می خورد، آن ها نمی خواهند تیم را واگذار کنند اما من می خواهم واگذار کنم. آن ها یک سری امکانات دارند اما ما نداریم. آن ها از جیب 80 میلیون هزینه می کنند، آیا هوادار 30 میلیونی تراکتور راضی است؟ آیا هواداران سپاهانی و مشهدی راضی اند؟ مگر استقلال و پرسپولیس 100 درصد ملت ایران هوادارش هستند که از جیب همه هزینه شود؟بازی تراکتور باید از شبکه 3 پخش شودمن یک گله ای از شما در صداوسیما کنم، من با درآمد و.. کاری ندارم. من قائم به این هستم که بدون حق پخش از صداوسیما هم فوتبال ایران را اقتصادی کنم اما هواداران تراکتور از من می پرسند که چرا در پخش زنده از شبکه سوم تراکتور سهمی ندارد؟ ما در کل ایران هوادار داریم، در خود تهران هم 50-50 هستیم. در یکی دو بازی هم بوده که هواداران ما در تهران بیشتر از خود تهرانی ها بودند. یادم است یک بار در بازی با استقلال 60-40 بودند.پروژه ساخت استادیوم؟ما دو پروژه را پیگیری می کنیم، یکی یادگار را پیشنهاد می دهند که من قبول نکردم. یکی هم با شهردار تبریز صحبت کردیم یک جایی را پیشنهاد دادند که به ما واگذار کنند. درباره قیمت هم بحث داشتیم، شهردار تبریز هم واقعا یک آدم فوتبالی است. همه دارند حمایت می کنند که یک سری اتفاقات از جمله استادیوم انجام بشود.50 هزار بلیت اینترنتی فروختیم، 15 هزار کاغذیتبریز شهر اولین هاست و فرهنگ عیبی یوخ هم از تبریز آمده. خیلی چیزها هستند که از تبریز آمده اند. ما به عنوان لیدر خصوصی شدن فوتبال، یک سری کارها انجام دادیم. فکر می کنم هفته گذشته که بلیت ها را خودمان فروختیم، همه همکاری کردند که اتفاق خوبی افتاد و 80-90 هزار نفر به استادیوم رفتند. ما 50 هزار بلیت را اینترنتی فروختیم، حدود 10-15 هزار بلیت هم به صورت کارتی در استادیوم فروختیم. یک سری کارهای خوب توسط باشگاه ما انجام می شود، حتی ما در مراسم رونمایی از پیراهن، بانوان را دعوت کردیم که این می تواند به فرهنگ بالای هواداران ما کمک کند.شکایت ها پیگیری می شوندشهردار محترم تبریز زحمت جاده یادگار امام را می کشند و فکر می کنم به سرانجام می رسند.مدیر حقوقی باشگاه پیگیر شکایت هاست، استوکس به باشگاه ترکیه ای رفت و فکر می کنم اتفاقی که سر باشگاه پرسپولیس آمد سر باشگاه ترکیه ای هم بیاید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زنوزی: پیشنهاد خرید استقلال به من شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×