روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب احتمالی استقلال مقابل ذوب آهن " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل ذوب آهن

امشب ورزشگاه فولادشهر شاهد یکی از نبردهای سرنوشت ساز و حیثیتی لیگ برتر خواهد بود جایی که استقلال بحران زده مقابل تیمی قرار می گیرد که هدایتش برعهده مربی و کاپیتان سابق آبی هاست.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال استراماچونی از چهار بازی تنها دو امتیاز اندوخته و شکست برابر پرسپولیس در دربی 90 پایتخت اوضاع را برای آبی های پایتخت بحرانی تر از همیشه کرده است. مرد ایتالیایی که تصور نمی کرد در آغاز چالش خود در فوتبال ایران و آسیا چنین نتایجی را تجربه کند با وجود شکست در دربی همچنان در استفاده از پلان تاکتیکی جدید خود در مصاف با ذوب آهن نیز اصرار ورزید تا امروز استقلال با همان 2-5-3 روز مصاف با رقیب سنتی در فولادشهر به میدان برود.امشب سیدحسین حسینی همچنان مرد شماره یک و مورد اعتماد استراماچونی خواهد بود. سیدحسین که هنوز نتوانسته کلین شیتی از خود ثبت کند با توجه به فشارهای چند روز اخیر بعد از گل عجیب مقابل پرسپولیس امیدوار است با جبران مافات در جنگ سرنوشت ساز امروز دوباره جایگاه خود را تثبیت و کمی از زیر بار فشارها خارج شود.محمد دانشگر، سیاوش یزدانی و عارف غلامی سه مدافعی هستند که به احتمال فراوان از سوی سرمربی ایتالیایی در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت. مثلثی که جز یکی دو اشتباه در دربی نمایش خوبی ارائه داد و تا حدودی خواسته های استراماچونی را برآورده کرد تا مرد ایتالیایی به سیستم جدید تدافعی خود دل ببندد.بازگشت روزبه چشمی به ترکیب اصلی برای اولین بار تقریبا قطعی است اما این که او در خط میانی جایگزین علی کریمی محروم می شود یا در خط دفاع به جای عارف غلامی جوان بازی می کند هنوز مشخص نیست. در صورتی که روزبه نقش هافبک را برعهده بگیرد در کنار او مسعود ریگی و داریوش شجاعیان مثلث مرکز زمین را تشکیل می دهند.وریا غفوری و هروه میلیچ نیز به عنوان پیستون های چپ و راست در این بازی به میدان خواهند رفت. این احتمال نیز وجود دارد میلیچ از ترکیب خارج و زکی پور وارد زمین شود گرچه شانس مدافع کروات بیشتر از رقیب ایرانی خود است. فرشید اسماعیلی در بازگشت از محرومیت با شماره 8 یکی از امیدهای اصلی استراماچونی در بازی امشب خواهد بود. بازیکنی که به عنوان پشت مهاجم به میدان خواهد رفت تا بازی های خوب خود در فولادشهر طی سال های گذشته را تکمیل و ادامه دهد. جلوی فرشید هم مرتضی تبریزی قرار دارد، مهاجمی که در بازگشت به خانه قبلی مقابل تیم سابق انگیزه های زیادی دارد بلکه پایش به گلزنی باز شود.به این ترتیب ترکیب احتمالی استقلال در چیدمان 2-5-3 مخصوص استراماچونی به این شرح است؛سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی،عارف غلامی، هروویه میلیچ، وریا غفوری، مسعود ریگی، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و مرتضی تبریزی.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب احتمالی استقلال مقابل ذوب آهن از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×