روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سرپرست گل گهر: جباری از جمع ما جدا شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرپرست گل گهر: جباری از جمع ما جدا شد

با اعلام سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان دستیار اول سرمربی سابق این تیم تصمیم به جدایی گرفته است و به این ترتیب او از این تیم جدا شده است.

به گزاش "ورزش سه"، مجتبی جباری هافبک سابق تیم ملی ایران پس از چند هفته که از شروع لیگ برتر گذشت به عنوان دستیار اول بگوویچ در بازی های گل گهر حاضر می شد اما به دلایلی اجازه نشستن روی نیمکت این تیم را پیدا نمی کرد تا اینکه "وینکو" پس از شکست مقابل استقلال از سمت خود برکنار شد تا وضعیت جباری در این تیم به عنوان یک سوال باقی بماند.حسن بدخشان در گفت وگویی درباره مجتبی جباری مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار داشت: «جباری از جمع ما جدا شد و تصمیم گرفت که دیگر به تیم نیاید؛ البته ما قراردادی با او امضا نکرده بودیم.»وی درمورد دستیاران جلالی در گل گهر تصریح کرد: «یک مربی اسپانیایی که پیش تر در نساجی با جلالی کار می کرد (پپه لوسادا)، کار خود را در گل گهر آغاز می کند. رضا مرتضی زاده، سعید پورفریدونی، رسول زمانی و یک مربی دیگر هم به عنوان دستیاران جلالی فعالیت خواهند کرد.»در ادامه بدخشان با بیان اینکه تمرینات در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود ابراز امیدواری کرد این تیم در دیدار روز دوشنبه برابر سپاهان نتیجه خوبی کسب کند.منبع: تسنیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرپرست گل گهر: جباری از جمع ما جدا شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×