روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اعتصاب کوچک در همان اولین تمرین استقلال!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعتصاب کوچک در همان اولین تمرین استقلال!

تمرین استقلال در شرایطی روز گذشته استارت خورد که تعدادی از بازیکنان فصل گذشته آبی ها، حاضر به انجام تمرین نشدند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال استقلال درحالی تمرینات روز گذشته خود را آغاز کرد که با وجود آنکه 9 نفر در تمرینات روز نخست این تیم حاضر شدند، فقط 4 بازیکن زیرنظر کادرفنی به تمرین پرداختند.در این بین محمدحسین اسلامی، میلاد زکی پور، سینا سعیدی فر و محمدجواد کیا در نخستین تمرین آبی ها مشغول به انجام امور تمرینی شدند. این در شرایطی است که ۵ بازیکن دیگر این تیم در فصل گذشته نیز این تیم را همراهی می کردند، به خاطر مشکلات مالی حاضر به تمرین نشدند. فرهیختگان در گزارشی نوشته است شاگردان نکونام درحالی از عصر روز گذشته کار خود را آغاز کردند که تعدادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم مثل ابوالفضل جلالی، مهرداد محمدی، محمدرضا خالدآبادی، ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان در حضور اندک تماشاگرانی که با وجود بسته بودن تمرینات خود را به محل تمرین رسانده بودند، در کمپ حجازی حاضر شدند اما عجیب اینکه هیچ کدام از این نفرات حاضر به تمرین نشدند. درواقع این دسته از بازیکنانی که در تمرین دیروز استقلال حاضر شدند به خاطر مطالبات گذشته خود حاضر نشدند تا در تمرین روز اول این تیم را همراهی کنند تا به نوعی تمرین روز نخست استقلالی ها با اعتصاب آغاز شده باشد.این درحالی است که در فاصله کمتر از 35 روز به آغاز لیگ مدیران استقلال بدهی زیادی برای دو فصل اخیر به بازیکنان دارند و همین موضوع باعث شده فرایند تمدید قراردادها به سختی پیش رود. درواقع درحالی که مدیران هلدینگ خلیج فارس چند ماه پیش و در زمان در اختیار گرفتن مالکیت استقلال از آینده روشن آبی پوشان حرف می زدند، بی پولی و مشکلات اقتصادی مهم ترین خبر این روزهای استقلال است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعتصاب کوچک در همان اولین تمرین استقلال! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×