روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پاقدم خوش علی کریمی برای القطر " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاقدم خوش علی کریمی برای القطر

قطر اس. سی با بازی هافبک ایرانی جدید خود موفق به کسب پیروزی برابر الوکره شد.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مسابقات هفته ششم لیگ ستارگان قطر، تیم قطر اس. سی که برای نخستین بار علی کریمی را در ترکیب داشت، از ساعت ۲۰:۱۵ امشب در استادیوم سحیم بن حمد با تیم رده ششمی الوکره دیدار کرد.تیم قطر اس. سی در دقیقه ۱۷ صاحب یک ضربه پنالتی شد که یوسف بلایلی این فرصت را تبدیل به گل کرد تا یاران کریمی از تیم الوکره پیش بیفتند.روند دو شکست اخیر تیم القطر امشب به پایان رسید و یاران علی کریمی موفق شدند به پیروزی یک بر صفر مقابل الوکره دست پیدا کنند و با کسب دومین برد این فصل ۶ امتیازی شوند، از قعر جدول بالا بروند و در جایگاه هشتم جدول لیگ ستارگان بایستند.علی کریمی که در نقل و انتقالات تابستانی از استقلال راهی قطر اس. سی شده، در نخستین بازی برای این باشگاه حضور ۹۰ دقیقه ای مقابل الوکره داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاقدم خوش علی کریمی برای القطر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×