روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مس صدرنشین جدول 5 بازی اخیر لیگ! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مس صدرنشین جدول 5 بازی اخیر لیگ!

شاگردان محمد ربیعی با شرایط بسیار خوبی امروز مقابل سرخپوشان پایتخت صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های لیگ برتر امسال با فشردگی بسیار بیشتری نسبت به سال های گذشته دنبال می شود و دیگر مانند سال های گذشته خبری از یکه تازی پرسپولیس نیست؛ البته که شاگردان یحیی گل محمدی همچنان فرصت قهرمانی در نیم فصل را دارند و می توانند به پیروزی در سه دیداری که در 11 روز آینده پیش روی آنها قرار دارد، بهترین تیم نیم فصل اول مسابقات لیگ بیستم لقب بگیرند.اما نکته جالب توجه در 5 هفته اخیر عملکرد درخشانی است که محمد ربیعی با مس رفسنجان ثبت کرده و صاحب 3 پیروزی و 2 تساوی شده است تا بهترین عملکرد را از این حیث به نام خود زده باشد و با 11 متیاز حتی بالاتر از تیم های سرشناسی نظیر پرسپولیس و سپاهان و استقلال قرار گرفته که 10 امتیاز از 5 مسابقه اخیرشان کسب کرده اند.پرسپولیس امروز از ساعت 17 در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر از شاگردان محمد ربیعی در ورزشگاه آزادی میزبانی می کند و با توجه به روندی که دو تیم طی هفته های اخیر داشته اند، باید شاهد یک مسابقه جذاب و تماشایی از دو تیم باشیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مس صدرنشین جدول 5 بازی اخیر لیگ! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×