روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رشیدی: ۶۰ سال است سرخابی ها حاشیه دارند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رشیدی: ۶۰ سال است سرخابی ها حاشیه دارند

پیشکسوت استقلال از ماندن فکری در این تیم استقبال می کند زیرا اعتقاد دارد که او شناخت خوبی در نیم فصل به دست آورده است.

به گزارش "ورزش سه"، طبق تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال محمود فکری به عنوان سرمربی در این تیم ماندگار شد منصور رشیدی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: کار بسیار خوبی کردند که آقای فکری را حفظ کردند. بالاخره او شناخت خوبی پیدا کرده است، چه کسی را میخواستند به عنوان جایگزین بیاورند؟ به نظر من بهتر است آقای فکری به حواشی توجه نکنند و تمرکزشان رو تمرینات تیم باشد و برای نیم فصل دوم روی خط دفاع و هافبک کار کنند تا این ناهماهنگی ها از بین برود. بالاخره هزاران مدیرعامل و مربی از این تیم رفتند و آمدند و استقلال متعلق به مردم است و ما رهگذر هستیم.او در مورد ناراحتی هواداران استقلال مبنی بر اینکه این تیم هشت هفته هفته صدرنشین بود و در نهایت پرسپولیس قهرمان نیم فصل شد ادامه داد: هواداران حق دارند دلخور باشند و من هم به عنوان پیشکسوت ناراحت هستم. بازی های خیلی قشنگ در چند هفته آخر از استقلال ندیدیم اما آقای فکری می تواند تجربه خوبی کسب کند و موفقیت به دست بیاورد. در هر حال تماشاچیان به استقلال علاقه دارند و با هر اتفاق بدی ناراحت می شوند.پیشکسوت استقلال در پایان افزود: دو تیم استقلال و پرسپولیس همیشه حاشیه دارند و این موضوع مربوط به الان هم نیست و ۶۰ سال است که چنین مسائلی هست و بیشتر هم استقلال از حواشی ضرر کرده است، اما امیدوارم این مسائل کمتر شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رشیدی: ۶۰ سال است سرخابی ها حاشیه دارند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×