روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نشست مدافع استقلال با مددی؛ یزدانی ماند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نشست مدافع استقلال با مددی؛ یزدانی ماند

مدافع استقلال نشستی را با مدیرعامل باشگاه برگزار کرد و در این تیم ماندگار شد.

به گزارش "ورزش سه"، سیاوش یزدانی مدافع آبی پوشان یکی از بازیکنانی است که با پیشنهادهایی از تیمهای دیگر مواجه شده بود. این بازیکن که در نیم فصل اول زیاد برای تیمش به میدان نرفته بود و به خاطر مشکلات مالی نیز ناراحتی هایی داشت، قصد جدایی کرد.یزدانی در این خصوص با کادرفنی صحبت کرد اما با مخالفت آنها برای جدایی روبه رو شد. به همین خاطر این بازیکن امروز به دیدار احمد مددی مدیرعامل باشگاه رفت و جلسه ای را با او داشت.در این جلسه مددی مدیرعامل استقلال بخشی از مطالبات مالی یزدانی را پرداخت کرد تا این بازیکن راضی به ماندن شود.بر این اساس شایعات درباره جدایی یزدانی در نیم فصل به پایان رسید و این مدافع نیم فصل دوم را نیز در جمع آبی های پایتخت سپری خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نشست مدافع استقلال با مددی؛ یزدانی ماند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×