روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد

کادر پزشکی استقلال تلاش خود را خواهد کرد تا داریوش شجاعیان به دیدار با مس رفسنجان برسد.

به گزارش "ورزش سه"، داریوش شجاعیان از حدود 3 هفته پیش با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و در تمرینات گروهی و مسابقات استقلال هم غایب است.او اما طی روزهای اخیر زیر نظر کادر پزشکی استقلال امور درمانی را جلو می برد تا بتواند برای مسابقات آینده آماده شود. در چنین شرایطی گفته می شود او طی دو سه روز آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد.از طرفی تعویق یک هفته ای دیدار با مس رفسنجان هم به سود این هافبک تکنیکی شد تا او بتواند مراحل درمانی اش را سپری کند و از ابتدای نیم فصل دوم برای تیمش به میدان برود.در این خصوص کادر پزشکی استقلال اطمینان داده که داریوش به بازی با مس خواهد رسید و می تواند از چند روز دیگر هم در تمرینات گروهی حضور داشته باشد.دیدار مس رفسنجان و استقلال روز دوشنبه 11 اسفندماه از ساعت 15 آغاز می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تعویق مس- استقلال به سود شجاعیان شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×