روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مصاف دوباره نویدکیا و ربیعی؛ اینبار نقش جهان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصاف دوباره نویدکیا و ربیعی؛ اینبار نقش جهان

دو تیم سپاهان و مس رفسنجان در فاصله شروع رقابت های نیم فصل روز آینده از ساعت  15 در ورزشگاه نقش جهان با هم دیدار می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، نارنجی پوشان رفسنجانی و طلایی پوشان اصفهانی از تیم های منسجم نیم فصل اول لیگ بیستم به شمار می روند که با استفاده از مربیان جوان و با دانشی که در اختیار دارند، توانسته اند شرایط خوبی در جدول رده بندی برای خودشان ایجاد کنند.شاگردان محمد ربیعی و محرم نویدکیا در هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ بیستم هر دو در خانه باید به مصاف رقبا بروند؛ مس در رفسنجان با استقلال روبرو خواهد شد و سپاهان در نقش جهان به دیدار گل گهر سیرجان می رود و حالا با یک دیدار تدارکاتی در مقابل یکدیگر که روز آینده از ساعت 15 در اصفهان برگزار خواهد شد، آماده از سرگیری رقابت ها می شوند.مس و سپاهان در مرحله رفت رقابت ها در ورزشگاه شهدای رفسنجان به مصاف هم رفتند و در یک دیدار خبرساز که حواشی زیادی نیز به همراه داشت، این شاگردان محرم نویدکیا بودند که علی رغم دریافت گل اول، با پیروزی 2 بر 1 از زمین مسابقه خارج شدند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصاف دوباره نویدکیا و ربیعی؛ اینبار نقش جهان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×