روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در انتظار پاسخ سپاهان درباره کیانی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال در انتظار پاسخ سپاهان درباره کیانی

مدیران استقلال منتظرند تا سپاهان پاسخ نامه شان درباره مهدی کیانی را بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، آبی پوشان پایتخت به دنبال تقویت خود در نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر هستند. از این رو یکی از بازیکنان مورد نظر محمود فکری برای خط هافبک، مهدی کیانی کاپیتان سابق تراکتور و سپاهان است.کیانی که مدتی است با محرم نویدکیا سرمربی سپاهان به اختلاف خورده و جایی در ترکیب این تیم ندارد، قصد جدایی دارد. از این رو مدیران استقلال دیروز در نامه ای به سپاهان رسما خواهان جذب کیانی شدند.حال استقلالی ها منتظر پاسخ سپاهان درباره کیانی هستند. کیانی در ابتدای فصل جاری نیز یکی از بازیکنانی بود که صحبت هایی درباره پیوستنش به استقلال وجود داشت اما در آن مقطع سپاهان موافقت نکرد و حالا باید دید در شرایطی که این بازیکن مدتها است برای تیمش به میدان نرفته، سپاهانی ها چه نظری درباره اش خواهند داشت.این در حالی است که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال همچنان بسته است و آبی ها بایدمطالبات 137 هزار دلاری بودوروف مدافع سابق شان را بپردازند تا بتوانند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال در انتظار پاسخ سپاهان درباره کیانی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×