روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فکری چه کار کند وقتی بازیکنانش گرسنه هستند؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فکری چه کار کند وقتی بازیکنانش گرسنه هستند؟

کارشناس فوتبال ایران می گوید وقتی بی ثباتی مدیریتی در استقلال وجود دارد، کاری از دست محمود فکری برنمی آید.

به گزارش "ورزش سه"، امیر حاج رضایی در گفت و گوی تلفنی با برنامه شبکه پنج سیما درباره مشکلات استقلال بیان کرد: به هیچ عنوان خوب نیست پیرامون تیم مطرحی مثل استقلال این همه حاشیه وجود داشته باشد. من مطالعاتی داشتم و بازیکنان بشدت شاکی هستند از اینکه دستمزدشان پرداخت نمی شود. شما دقت کنید چقدر در استقلال مدیرعامل تغییر می کند. به تعهدات خود عمل نمی کنند. در این شرایط مربی چه کاری می تواند انجام بدهد؟ کجای دنیا یک مربی اینقدر دنبال پول می رود؟ اینجا مربی باید مدام صحبت کند تا پول بازیکنان رابگیرد.وی ادامه داد: بازیکنان به اینجا رسیدند که می خواهیم اعتصاب کنیم. بعد هم دیوارها روی سر مربی خراب می شود که شما ناتوان هستی. من قصد ندارم از آقای فکری دفاع کنم؛ عملکرد او مبین رفتار خودش است. با این حال اینقدر مشکلات برای سرمربی ایجاد می شود ، نمی تواند کارش را انجام بدهد. او هم اسیر بی ثباتی مدیریت می شود. کارشناس فوتبال ایران همچنین گفت: من 70 سال است با این فوتبال زندگی کردم. هیچ کدام از این آقایان را ندیدم از کنار زمین فوتبال رد شده باشند. نمی خواهم بگویم مدیرعامل باید گوش راست تیم ملی بوده باشد. او باید مدیریت را بلد باشد. باید چیدمانش طوری باشد که به فوتبال لطمه نخورد. فکری بد یا خوب، او چه کند که بازیکنانش گرسنه هستند، گرسنگی از این نظر که حق شان را نگرفته اند.حاج رضایی افزود: هرروزی که آقای فکری سر زمین می آید، یک بازیکن از مشکلات می نالد. این مسائل روی مربی هم تاثیر می گذارد و نمی تواند ذهنیت های خودش را اجرا کند.وی در پایان گفت: متاسفم در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال، به هیچ عنوان به آینده این فوتبال خوشبین نیستم. چون افراد ناکارآمد وارد فوتبال شدند. الان دو رییس قبلی فدراسیون فوتبال کجا هستند که طی 14 سال این آوار را بر سر ما خراب کردند؟ کجا هستندکه بیایند پاسخ بدهند قرارداد با ویلموتس چه شد؟ حالا در آستانه جام جهانی امید نداریم از مرحله اول بالا برویم؟

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فکری چه کار کند وقتی بازیکنانش گرسنه هستند؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×