روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب فشار مدیران استقلال به فکری برای استعفا " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکذیب فشار مدیران استقلال به فکری برای استعفا

مدیرعامل استقلال فشار به محمود فکری برای استعفا از سرمربیگری را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، صحبت هایی که روز گذشته محمود فکری درباره مشکلات استقلال در جمع بازیکنان بر زبان آورد شائبه هایی را ایجاد کرده است. فکری در این باره به بازیکنان گفته بود که اگر فکر می کنند به دلیل حضور او است که مسئولان باشگاه پول بازیکنان را پرداخت نمی کنند حاضر است از سمتش استعفا بدهد.در این شرایط شایعاتی ایجاد شد مبنی بر اینکه مسئولان استقلال فشارهایی را روی محمود فکری قرار دادند تا او از سرمربیگری تیم کناره گیری کند.این شایعه امروز با احمد مددی مدیرعامل استقلال در میان گذاشته شد. مددی که به انتخابات هیات فوتبال استان تهران رفته بود، اعلام کرد علاقه ای به گفت و گو ندارد اما شایعات مطرح شده درباره فشار به فکری برای استعفا کذب خواند و اعلام کرد چنین خبری صحت ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکذیب فشار مدیران استقلال به فکری برای استعفا از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×