روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مددی: مشکلی در استقلال وجود ندارد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مددی: مشکلی در استقلال وجود ندارد

مدیرعامل استقلال می گوید مشکلی در تیم فوتبال باشگاه وجود ندارد و محمود فکری هم به کارش ادامه می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، مددی مدیرعامل باشگاه استقلال که یکی از رای دهندگان برای انتخابات هیئت فوتبال استان تهران بود، پس از انتخاب حبیب الله شیرازی ضمن شفاف ارزیابی کردن انتخاباتی که برگزار شد، گفت: همه چیز شفاف بود و به آنها تبریک می گویم. او سپس در واکنش به این سوال که چرا باید انتخابات هیئت فوتبال استان تهران یک هفته قبل از انتخابات فدراسیون برگزار شود، بیان کرد: دراین مورد من نمی توانم صحبت کنم.سوال بعدی از مددی در رابطه با شرایط استقلال و ابقای فکری بود و او در واکنش به این سوال گفت: ایشان به کارشان ادامه می دهند و مشکلی وجود ندارد.از مددی در مورد لیست محمود فکری نیز پرسیدند و او عنوان کرد: پیگیر هستیم. لیست داده اند. بازیکنان خوبی را جذب خواهیم کرد. در حال مذاکره هستیم.مدیرعامل استقلال در واکنش به حرف های روز گذشته محمود فکری که گفته بود اگر مشکل استقلال من هستم، می روم، همانطور که در حال قدم زدن بود، کوتاه پاسخ داد و از خبرنگاران دور شد: مشکلی وجود ندارد. الان به تمرین می روم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مددی: مشکلی در استقلال وجود ندارد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×