روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نخستین تمرین عمر عبدالرحمن با تیم جدیدش " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نخستین تمرین عمر عبدالرحمن با تیم جدیدش

مرد سال فوتبال آسیا در سال 2016 نخستین تمرینش را تیم جدید خود یعنی شباب الاهلی را انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، عمر عبدالرحمن ستاره سالهای پیش تیم العین که دوران طولانی نقاهت خود را پشت سر گذاشت، در نقل و انتقالات زمستانی به تیم شباب الاهلی امارات پیوست و روز گذشته نخستین تمرین خود با این تیم را انجام داد.عبدالرحمن که به مدت 117 روز به دلیل مصدومیت شدیدی که در تیم الجزیره نصیبش شد، از مسابقات به دور بود و پس از پشت سر گذاشتن دوران طولانی مصدومیت، پس از توافق با مسئولان الجزیره قراردادش را با این تیم فسخ کرد.قرارداد عمر عبدالرحمن رایگان است و او تا آخر فصل برای تیم شباب الاهلی به میدان می رود و در تابستان، تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد. عموری تنها 115 دقیقه برای تیم الجزیره به میدان رفت و پس از مصدومیت شدیدی که گرفتار آن شد، از حضور در میادین به دور بود.کادرفنی الشباب یک برنامه ریزی دقیقی برای بازگشت عبدالرحمن به مسابقات تدارک دیده اند. شباب الاهلی در گروه نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الهلال و استقلال تاجیکستان همگروه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نخستین تمرین عمر عبدالرحمن با تیم جدیدش از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×