روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تیم وریا، برنده دیدار درون تیمی شد (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیم وریا، برنده دیدار درون تیمی شد (عکس)

تمرین امروز استقلال با بازی درون تیمی دو تیم سفید و زرد برگزار شد که در ضربات پنالتی، تکلیف تیم برنده مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین امروز استقلال نیز همچون روزهای گذشته برای دیدار مقابل مس رفسنجان برگزار شد که در این جلسه تمرینی، بازیکنان این تیم در قالب دو تیم زرد و آبی در یک دیدار جدی به مصاف هم رفتند.در بازی امروز ابتدا تیم سفید توسط ارسلان مطهری به گل رسید. حرکت فرشید اسماعیلی که امروز نیز در ابتدای تمرین تولد او جشن گرفته شد، منجر به خلق یک موقعیت شد که ارسلان مطهری موفق شد دروازه حسین حسینی را باز کند.اما تیم زرد پس از 6 دقیقه به گل تساوی رسید. شلوغی مقابل دروازه تیم سفید و رد و بدل شدن توپ میان بازیکنان در نهایت فرصت خوبی برای شیخ دیاباته ایجاد کرد تا او گل تساوی را به ثمر برساند.این بازی که در دو تایم 40 دقیقه ای برگزار می شد، با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید تا تیم برنده ئر ضربات پنالتی مشخص شود. در ضربات پنالتی دو تیم ۴ ضربه پنالتی زدند و برای تیم سفید وریا غفوری، عارف غلامی، علی سنایی و فرشید باقری پنالتی های خود را به گل تبدیل کردند و برای تیم زرد دیاباته، مسعود ریگی و احمد موسوی پنالتی های خود را به گل تبدیل کردند و سینا خادمپور نتوانست پنالتی خود را به گل تبدیل کند تا تیم سفید برنده این این بازی شود.در حاشیه این تمرین، احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور در میان بازیکنان، به آنها قول پرداخت مطالباتشان را داد. از نکات مهم دیگر تمرین امروز می توان به حضور معین عنایتی فرزند رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال اشاره کرد. همچنین بابک مرادی به دلیل احساس درد نظاره گر این بازی بود. شجاعیان و قایدی در این بازی غایب بودند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیم وریا، برنده دیدار درون تیمی شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×