روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "افتتاح مدرسه تنیس با حضور خداداد و فوتبالی‌ها (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

افتتاح مدرسه تنیس با حضور خداداد و فوتبالی‌ها (عکس)

صبح امروز و با حضور مدیران شهری، اعضای شورای شهر تهران و جمعی از قهرمانان ملی چندین پروژه ورزشی در منطقه 19 تهران افتتاح شد.

به گزارش "ورزش سه"، در مراسم امروز خداداد عزیزی، بهنام ابوالقاسم پور، رضا شاهرودی، حمید جاسمیان، مهدی امیرآبادی و آرش برهانی از چهره های ورزشی حاضر در این مراسم بودند؛ ضمن آن که حجت نظری رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران و همچنین عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هم در مراسم امروز حضور داشت. در این افتتاحیه، زمین چمن مصنوعی و 5 زمین تنیس خاکی در بوستان ولایت به بهره برداری رسیدند.علی توکلی شهردار منطقه 19 نیز با اشاره به اینکه همیشه این طور مطرح شده که ورزش تنیس مخصوصا شمال شهر تهران است، افزود: به همین منظور از امروز 5 زمین تنیس به عنوان مدرسه تنیس جنوب تهران فعالیت خواهد کرد و امیدواریم این ورزش در جنوب تهران نیز توسعه پیدا کند؛ همچنین 10 زمین چمن مصنوعی به وسعت 15 هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان اجرا شده است.داوود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس نیز با اشاره به ساخت 5 زمین تنیس در جنوبی ترین منطقه پایتخت گفت: ساخت این فضا شور و شعف خاصی در بین شهروندان این منطقه رقم می زند؛ ساخت این زمین ها در توسعه ورزش همگانی موثر بوده و فدراسیون نیز متعهد خواهد بود، این منطقه را به عنوان یکی از پایگاه های قهرمانی خود قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " افتتاح مدرسه تنیس با حضور خداداد و فوتبالی‌ها (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×