روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ادامه تولدهای عجیب آبی؛ اینبار فرشید اسماعیلی(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادامه تولدهای عجیب آبی؛ اینبار فرشید اسماعیلی(عکس)

بازیکنان استقلال امروز تولد فرشید اسماعیلی را به شکلی عجیب تبریک گفتند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه روز گذشته مسعود ریگی به خاطر تولد 30 سالگی اش مورد توجه بازیکنان استقلال قرار گرفت و اعضای تیم ضمن تبریک او را به هوا پرتاب کردند، امروز این ماجرا برای فرشید اسماعیلی تکرار شد.اسماعیلی که امروز مصادف با چهارم اسفندماه 27 ساله شد، بعد از حضور در محل بازی درون تیمی آبی ها با تبریک هم بازیانش مواجه شد. همچنین بازیکنان استقلال به شوخی او را روی هوا پرتاب کردند تا به این شکل تولدش را جشن بگیرند.البته برخی دیگر از بازیکنان با شوخی اسماعیلی را با مشت و لگد زدند تا قبل از بازی درون تیمی فضای شادی دربین استقلالی ها به وجود بیاید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادامه تولدهای عجیب آبی؛ اینبار فرشید اسماعیلی(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×