روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت هافبک استقلال به فوتبال بعد از یکسال(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت هافبک استقلال به فوتبال بعد از یکسال(عکس)

هافبک استقلال بعد از حدود یکسال به میادین فوتبال برگشت.

به گزارش "ورزش سه"، رضا آذری هافبک جوان آبی ها در تعطیلات سال گذشته لیگ به خاطر شیوع کرونا در یکی از بازی های دوستانه تیمش دچار پارگی رباط صلیبی شد و مدت زیادی از فوتبال دور ماند.آذری از چند ماه پیش شرایط حضور در تمرینات گروهی و بازیهای استقلال را پیدا کرده بود، اما چون نامش از لیست تیم خارج شده بود، نتوانست به میدان برود و فقط در تمرینات شرکت می کرد.این بازیکن اما امروز در بازی درون تیمی آبی های پایتخت فرصت بازی کردن پیدا کرد تا بعد از حدود یکسال با پیراهن استقلال در یک مسابقه به میدان برود.البته هنوز مشخص نیست آیا نام رضا آذری از نیم فصل دوم به لیست استقلال اضافه می شود یا خیر. در این خصوص قرار است محمود فکری سرمربی آبی پوشان قبل از پایان نقل و انتقالات تصمیم بگیرد. هرچند که اضافه شدن آذری به لیست استقلال منوط به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت هافبک استقلال به فوتبال بعد از یکسال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×