روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وعده مدیرعامل استقلال برای جذب چند ستاره " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وعده مدیرعامل استقلال برای جذب چند ستاره

مدیرعامل استقلال اعلام کرد مشغول مذاکره با گزینه های مد نظر فکری برای حضور در جمع آبی ها است.

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته که استقلال با حواشی مختلفی دست و پنجه نرم کرده، شایعاتی مبنی بر رها شدن نقل و انتقالات تیم در نیم فصل مطرح شده بود. در این باره گفته می شد مشکلات مالی استقلال سبب شده تا مدیران باشگاه خیلی به فکر جذب بازیکن جدید نباشند.با این حال احمد مددی مدیرعامل استقلال این مساله را رد کرد. مددی در این باره گفت: «آقای فکری به کارش ادامه می دهد و در این خصوص مشکلی نیست. فکری برای نقل و انتقالات هم لیست خود را به باشگاه ارائه داده و ما مشغول پیگیری هستیم.»وی افزود: «پیگیر جذب بازیکنان خوبی هستیم و با آنها در حال مذاکره می باشیم.»باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون نقل و انتقالات باشگاه استقلال رخ می دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وعده مدیرعامل استقلال برای جذب چند ستاره از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×