روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نظری: هیچ بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نظری: هیچ بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد بازیکنی در نیم فصل از تیم محمود فکری جدا نخواهد شد و باشگاه در حال تلاش برای جذب بازیکنان جدید است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که اتفاقات نیم فصل اول لیگ برتر اخباری در مورد برخی بازیکنان استقلال ایجاد کرده بود، حجت نظری در نشست خبری ای که برای پاسخگویی به حواشی پیرامون تیم فوتبال استقلال ترتیب داده بود، این موضوع را تکذیب کرد.سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه این باشگاه به خاطر بسته بودن پنجره بازیکن جدیدی را نمی گیرد، گفت: « خیر، اصلاً این طور نیست تا امروز تلاش کردیم با بازیکنان مدنظر فکری از طریق مددی و عبدیان صحبت کنیم. امیدواریم با کسانی که رایزنی شده موضوع به سرانجام برسد. ما دغدغه جذب بازیکن داریم و امیدواریم خیلی زود به نتیجه برسیم.»حجت نظری سپس با تاکید براینکه بازیکنی از اردوی آبی پوشان پایتخت جدا نخواهد شد، بیان کرد:« بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می کنیم بعداز چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نظری: هیچ بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×