روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب مذاکره استقلال با امیر قلعه‌نویی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکذیب مذاکره استقلال با امیر قلعه‌نویی

سخنگوی باشگاه استقلال انجام مذاکره با سرمربی گل گهر سیرجان برای بازگشت به جمع آبی پوشان را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شکست استقلال برابر سپاهان انتقادات از محمود فکری را افزایش داد و این مربی فاصله ای تا پایان کار نداشت؛ حتی از گزینه های مختلفی نیز طی روزهای اخیر در رسانه ها برای جانشینی فرکی نام برده شد که امیرقلعه نویی سرمربی گل گهر نیز یکی از این گزینه ها بود.در نشست خبری ای که حجت نظری برای پاسخ به اهالی رسانه در مورد ابهامات پیرامون تیم فوتبال باشگاه ترتیب داده شده بود، یکی از سوالات پیرامون همین موضوع و مذاکره با امیرقلعه نویی بود. سخنگوی باشگاه استقلال اما این موضوع را تکذیب کرد و در مورد آن اینطور توضیح داد:« ما بنایی بر تغییر فکری نداشتیم و صحبتی هم در مورد جایگزینی او مطرح نبود. اگر روزی به هر دلیلی به این نتیجه برسیم که باید کادر فنی را تغییر بدهیم می توانیم در مورد جایگزین های فکری صحبت کنیم.»او ادامه داد:« بنابراین لیستی نبوده که بخواهد کسی اضافه یا خارج شود.همه کسانی که سوابق درخشانی در لیگ دارند و همچنین پیشکسوت استقلال هستند برای ما عزیزند اما صحبتی در مورد جایگزینی محمود فکری نبوده است.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکذیب مذاکره استقلال با امیر قلعه‌نویی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×