روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شهباززاده در بازی تدارکاتی هم ترک عادت نکرد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شهباززاده در بازی تدارکاتی هم ترک عادت نکرد

شاگردان محمد ربیعی در دیداری تدارکاتی که در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، نمایش خوبی ارائه کردند و با سه گل مس رفسنجان را شکست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، این دیدار برای آمادگی هر چه بیشتر دو تیم جهت شروع مرحله برگشت رقابت های لیگ بیستم ترتیب داده شده بود و سپاهان در پایان موفق شد با نتیجه 3 بر 1 در شرایطی برنده این دیدار لقب بگیرد که هر 4 گل این مسابقه را بازیکنان سپاهان به ثمر رساندند.نیمه اول این مسابقه با تک گل محمدرضا حسینی به پایان رسید و در نیمه دوم آقای گل مسابقات لیگ بیستم که روزهای بسیار خوبی را تجربه می کند، 2 بار دیگر دروازه شاگردان محمد ربیعی را باز کرد تا طلایی پوشان در آستانه کسب پیروزی 3 بر صفر قرار بگیرند ولی یک پاس رو به عقب پرخطر، سبب شد تا مهدی زاده به اشتباه بیفتد و تنها گل مس با اشتباه مدافع میانی سپاهان وارد دروازه پیام نیازمند شد.مس در هفته اول رقابت های لیگ بیستم در مرحله برگشت از استقلال میزبانی می کند و تیم فوتبال سپاهان در خانه پذیرای شاگردان امیرقلعه نویی خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شهباززاده در بازی تدارکاتی هم ترک عادت نکرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×