روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دیاباته، آماده بازگشت به ترکیب استقلال(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دیاباته، آماده بازگشت به ترکیب استقلال(عکس)

مهاجم خارجی استقلال در بازی درون تیمی امروز عملکرد مناسبی داشت.

به گزارش "ورزش سه"، شیخ دیاباته از مدت ها قبل به خاطر مصدومیتی که برایش پیش آمد در بازی های استقلال غایب بود و نتوانست تیمش را همراهی کند.این مهاجم مالیایی اما حدود یک هفته است به تمرینات گروهی استقلال برگشته و کارش را برای مسابقات بعدی تیمش دنبال می کند. دیاباته امروز در جریان بازی درون تیمی آبی های پایتخت بعد از مدت ها در یک مسابقه برای استقلال به میدان رفت و آمادگی اش را نشان داد.حالا در فاصله یک هفته تا مسابقه با مس رفسنجان کادرفنی استقلال خوشحال است که می تواند با رسیدن دیاباته به آمادگی مطلوب از وجود او در این مسابقه حساس استفاده کند.بازگشت دیاباته در شرایطی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که مهدی قایدی در تمرینات استقلال به خاطر اختلافش با باشگاه شرکت نمی کند و زمان بازگشتش به تمرینات مشخص نیست. از طرفی فکری می تواند مقابل مس رفسنجان روی حضور فیکس دیاباته کنار ارسلان مطهری حساب باز کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دیاباته، آماده بازگشت به ترکیب استقلال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×