روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازیکن جوان استقلال در آستانه جدایی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازیکن جوان استقلال در آستانه جدایی

سینا خادم پور که پس از درخشش در جام جهانی جوانان ۲۰۱۷ کره جنوبی توسط مدیریت استقلال با عقد قرارداد طولانی مدت به جمع آبی پوشان اضافه شده بود، حالا در آستانه جدایی قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، اخبار موثق حاکی از آن است روز گذشته هافبک جوان استقلال در یکی از هتل های شمال تهران مذاکرات خود با باشگاه رقیب را آغاز کرده است. هافبک دفاعی جوان استقلال پیش از این مورد توجه تیم های پایتخت نشین قرار گرفته بود اما به دلیل قرارداد داشتن با استقلال نتوانست از جمع آبی پوشان جدا شود.سینا خادم پور که در جام جهانی جوانان ۲۰۱۷ در فهرست برترین هافبک ها در رده سنی زیر ۲۰ سال قرار گرفته بود، فصل گذشته توسط فرهاد مجیدی در ۸ بازی برای آبی پوشان به میدان رفت اما در نیم فصل گذشته فکری حتی یک دقیقه هم از او بازی نگرفت. از طرفی پرداخت نشدن مطالباتش اجازه فسخ قرارداد با آبی ها را به او میدهد و این بازیکن می تواند فسخ یک طرفه کند.خادم پور ابتدای فصل گذشته هم قصد جدایی از استقلال را داشت که آندره آ استراماچونی اجازه جدایی به این هافبک دفاعی جوان را نداد اما حالا باتوجه به بازی نیمکت نشینی مداوم او، احتمال جدایی اش بسیار بالاست.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازیکن جوان استقلال در آستانه جدایی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×