روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گلزن کهنه‌کار آماده مصاف با استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گلزن کهنه‌کار آماده مصاف با استقلال

مهاجم سابق استقلال حالا با انگیزه های ویژه می خواهد در هفته آغازین نیم فصل دوم لیگ بیستم به میدان برود.

به گزارش "ورزش سه" محمد قاضی مهاجم کهنه کار فوتبال ایران که تجربه حضور در تیم های مختلف از جمله استقلال را دارد، در لیگ بیستم با پیراهن مس رفسنجان به میدان می رود اما او به دلیل مصدومیت نتوانست چند دیدار نیم فصل اول در جمع شاگردان ربیعی حضور داشته باشد و اما در دیدار پایانی نیم فصل اول مقابل ذوب آهن توانست به ترکیب بازگردد و حالا قاضی با گذراندن دوران نقاهت و انجام ریکاوری، در شرایط ایده آل مهیای حضور دوباره در ترکیب مس است.او در دیدار روز گذشته و تدارکاتی مسی ها مقابل سپاهان به میدان رفت تا آمادگی های خود را به کادرفنی نشان بدهد؛ شاگردان ربیعی در آغاز نیم فصل دوم در خانه پذیرای استقلال هستند و محمد قاضی نیز به عنوان یک مهره باتجربه و گلزن که در نیم فصل اول برای تیمش دو گل زده، در این مصاف حساس می تواند عصای دست ربیعی شده و در مقابل تیم سابقش با گلزنی روز خوبی را سپری کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گلزن کهنه‌کار آماده مصاف با استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×