روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چراغ سبز مددی به قایدی؛ قراردادش اصلاح می‌شود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چراغ سبز مددی به قایدی؛ قراردادش اصلاح می‌شود

مدیرعامل استقلال وعده داد که قرارداد مهدی قایدی ترمیم شود و او به تمرینات برگردد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی قایدی از حدود 10 روز پیش به خاطر ناراحتی اش از مسئولان استقلال در بحث قراردادش در تمرینات آبی ها شرکت نکرده و این مساله نگرانی هایی را به وجود آورده است.بعد از چند روز پراسترس برای استقلالی ها در خصوص وضعیت قایدی امروز احمد مددی مدیرعامل باشگاه وعده داد که قرارداد این مهاجم ترمیم خواهد شد. مدیرعامل استقلال در این باره گفته است: «مهدی قائدی پسر استقلال است و بیشترین پرداختی این دوره را به او داشتیم و ۶۷٪ پرداختی صورت گرفته است. در دوره قبلی رقم پرداختی بازیکنان به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده بود اما قاطعانه می گویم بازیکن مقصر نیست.»او افزود:« مذاکره دو طرفه است و باید تلاش کنیم عقد قرارداد برد-برد باشد. متاسفانه رقم قرارداد برخی بازیکنان افزایش نامتعارف داشته است. به قائدی هم در آن دوره وعده هایی داده شده اما به آن عمل نشد. البته تا سال ۱۴۰۲ با ما قرارداد دارد. تلاش می کنیم تا در یک فرآیند قانونی و با مذاکره نهادهای ذیربط بتوانیم قرارداد این بازیکن را ترمیم کنیم.»مددی درباره زمان بازگشت قایدی به تمرینات استقلال گفت: «او طی یکی، دو روز آینده به تمرینات برمی گردد.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چراغ سبز مددی به قایدی؛ قراردادش اصلاح می‌شود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×