روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ سپاهان به خواسته استقلال؛ معاوضه کیانی با ریگی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاسخ سپاهان به خواسته استقلال؛ معاوضه کیانی با ریگی

مسئولان سپاهان برای صدور رضایتنامه مهدی کیانی خواهان جذب مسعود ریگی شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال که این روزها به دنبال جذب یک هافبک وسط باتجربه برمی گردد برای به خدمت گرفتن مهدی کیانی کاپیتان سابق تراکتور و بازیکن کنونی سپاهان اقدام کرده است.استقلالی ها با ارسال نامه رسمی به سپاهان خواهان حضور کیانی در تیم شان شدند امادر سوی مقابل باشگاه اصفهانی سنگ بزرگی برای انجام این انتقال انداخته است.احمد مددی مدیرعامل استقلال در این باره به رادیو ورزش گفته است: «ما با مهدی کیانی صحبت کردیم اما سپاهانی ها گفتند ریگی را تحویل بدهید تا کیانی را بدهیم. من با این مساله مخالفت جدی کردم چون ریگی جز بازیکنان خوب و آینده دار ما است.»با این شرایط بعید است سپاهانی ها راضی به حضور کیانی در استقلال شوند و احتمالا آبی های پایتخت باید به سراغ گزینه دیگری برای تقویت خط هافبک خود بروند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاسخ سپاهان به خواسته استقلال؛ معاوضه کیانی با ریگی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×