روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پرداخت مطالبات بودوروف تا 10 روز آینده " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرداخت مطالبات بودوروف تا 10 روز آینده

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد طلب 140 هزار یورویی بودوروف تا 10 روز دیگر پرداخت می شود.

به گزارش "ورزش سه"، نیکولای بودوروف مدافع بلغارستانی سابق استقلال به خاطر مطالبات 140 هزار یورویی اش به فیفا شکایت کرد و توانست باشگاه آبی پایتخت را محکوم کند. حالا فدراسیون جهانی فوتبال به خاطر این پرونده پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال را بسته و مدیران باشگاه استقلال مجبورند به زودی این پول را پرداخت کنند.حالا اما در این باره احمد مددی مدیرعامل استقلال وعده داده طی 10 روز آینده طلب بودوروف پرداخت شود. او در این خصوص گفت: « متاسفانه همان اتفاقات قبلی دامان ما را گرفته است. به واسطه بدهی بازیکن بلغاری، نیکولای بودوروف که برای ما بازی چندانی هم نکرد و بازیکن باکیفیتی هم نبود، باید ۱۴۰ هزار یورو پرداخت کنیم.»وی افزود: «این قول را به هواداران می دهم تا قبل از ۲۸ اسفند ماه پنجره را باز کنیم و بازیکنان مدنظرمان را اگر به توافق برسیم، جذب کنیم. ما در استقلال چیزی کم نداریم و در هر پست حداقل دو بازیکن خوب و درجه یک داریم.»مددی درباره زمان پرداخت بدهی بودوروف تاکید کرد: «بدهی نیکولای بودوروف در ۱۰ روز آینده پرداخت می شود تا پنجره باز گردد.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرداخت مطالبات بودوروف تا 10 روز آینده از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×